środa, 5 października 2022

Orange Grajewo

Czy naprawdę trzeba jechać do Ełku żeby coś załatwić?? Oczywiście dziękuję za pomoc salonowi Orange w Ełku! Salon Orange w Grajewie nie pozdrawiam...zawsze macie jakiś problem z czymś! /

Nigdy więcej nic z tej firmy, pożal się Boże internet, wmawiają dla człowieka ze UWAGA jest na koncu linii i dlatego ma słaby internet. W dodatku te ceny.

W Tajm Mobile nie odb.telefonow. Myslalam ze maja klijentow,podjezdzam pod firme panie pala i sa tak radosnie rozesmiane,pytam czemu nie mozna sie do dzwonic i slysze odp. BO LEPIEJ PRZYJSC OSOBISCIE ale nie zawsze osobiscie mozna ( majac malenstwo w domu)

Ja zawsze tylko u Pani Agnieszki załatwiam sprawy i nigdy nie było problemu. Zawsze sprawnie, miło i szybko. Jak widzę, że Pani Agnieszki nie ma to nawet nie zachodzę

Nigdy nie miałam problemów się dodzwonić

O, to tak jak w niektórych bankach - trzeba jechać do centrali, żeby rozwiązać niestandardowy problem.
Ach ci pracownicy po znajomości, szkoleni na imprach za kilka tysięcy zł za osobę w "markowych" hotelach z instrukcji o produkcie ze strony głównej firmy :)))
Życie za pieniądze podatnika, emeryta...
Lupy nie trzeba.

I dlatego też jestem zmuszona jeździć do salonu do Ełku. Podarawiam panią Basię z salonu Orange z Ełku ( kompetium wiedzy, oaza spokoju czyli jednym słowem profeska w 100 % ) .

W sprawie telefonii - najlepiej do Ełku, do lekarza - do Ełku, z dzieckiem po specjalistyczną pomoc, na terapię - do Ełku, itd.
I za chwilę pojawi się jakiś klituś-bajduś o narzekaniu. Standard.

PRAWDA, JAK BYŁA PANI AGNIESZKA TO AZ CHCIAŁO SIĘ ZAJŚĆ, A TERAZ/

Robson a to już Pani Agnieszka nie pracuje w Orange? Jestem załamana jak tak :( jak przyjdzie mi załatwić coś w punkcie z jednym jegomościem to też raczej pojadę do Ełku.

brak mu kompetencji i zasady dobrego wychowania i kulturę zostawił w domu.

Czyli tyle lat po zmianie systemu, a niewiele się zmieniło żeby cos załatwić albo kupić jak za komuny trzeba jechać do Ełku.

Na co nazekacie wybraliscie posla-ministra Grajewiaka Andruszkiewicza od cyfryzacji no to do niego sie zgloscie to wam zalatwi, przestancie nazekac.

Orange wynajduje jakieś problemy ,żeby wziąć tel na abonament to nie można to to to tamto.W Ełku ten sam tel bez żadnych problemów....przeszedł...Więc czas zmienić chyba obsadę!

pan nie dał mi do podpisania umowy orange love w ramach połączenia pakietów tylko świstek nic nie znaczący gdzie widzac rachunek i dzwoniac na infolinie konsultany uswiadomil mi ze nie mam zawartej zadnej umowy to zaszłamw tym roku jeszcze raz licząc że coś się naprawiło jak widać nie koniecznie skoro całą oferta to jeden wielki problem. Nie polecam wszystkie umowy zawieram na infolinii .

Kiedy Grajewo bedzie mialo porzadne firmy. Mamy takie wladze to i takie firmy.

Spokojnie wszystko wróciło do normy

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.