niedziela, 17 października 2021

Natężenie hałasu

Mieszkam na osiedlu Południe w bloku blisko oczyszczalni ścieków. Odkąd na jej terenie rozpoczęto budowę nowych obiektów znacznie wzrosl poziom halasu slyszalnego nawet przy zamkniętych oknach zwłaszcza nocą. Zastanawiam sie czy zarządcy obiektu jakoś monitorują jego natężenie. Hałas jest czynnikiem szkodliwym, obniżającym jakość życia i stresującym. Wiem ze zaraz ktoś mądry napisze ze jak przeszkadza to przeprowadzka na wies.. A przecież tu w pobliżu rozbudowuje sie osiedle domów jednorodzinnych, zaraz powstanie blok. Oczyszczalnia nie jest już na obrzeżu miasta, staje sie coraz bardziej wcisnieta w osiedle. Moze to czas na pomyslenie o jakims wygluszeniu oczyszczalni?

A dmuchawy do podnoszenia wirusów, zamiast miotły? Non stop hałas, nieznośny. Dziękuję. Gdzie Sanepid?

Olek. Masz rację te dmuchawy po 7 rano są irytujące. Szczególnie po nieprzespanej nocy. Doprowadzają mnie do płaczu!!!!

To to jest pikus, ja mam sasiadow , u gory, ktorzy do pozna nocy uprawiaja seks , a pani przy tym glosno lemetuje wolajac och och och oooooooooch.

Ja to patrzę wszystkim wszystko przeszkadza sprzedajcie mieszkania w bloku kupcie kawałek działki po za miastem postawcie dom weźcie kredyt i macie spokój tylko narzekać umiecie mieszczuchy????ja tak zrobilem

Swoj- ty zapewne jestes jednym z tych co chetnie halasuja !

Ewuś jestem z Tobą. Wyrzucić te dmuchawy z Grajewa. Miotły w ręce i do pracy. Rozpylanie wirusów. Czy tego Sanepid nie widzi? Dręczyć esemesami w czasie kwarantanny to potraficie? Tekst jest spory. A moderator dręczy mnie ,że za mało znaków? Co jeszcze dopisać aby tekst mógł się ukazać? Czekasz aż użyję brzydkich słów ?

Swojski tak ale nikomu to nieprzeskadza lepiej nie podejmuj tematu

Olek- wal smialo ulzyj sobie ! Czekamy !

Swoj2.... b co , mozesz przysunac? Jak Marysia z filmu "Poszukiwany poszukiwana"- powiedziala do Plucinskiego. "Panie odwal sie bo moge przysunac"

Te dmuchawy nie są do zamiatania chodników tylko ułatwienie do sprzątania liści np. w parkach . Idzie taki jeden z drugim i dmucha tą dmuchawą po chodniku i od razu po samochodach które stoją na parkingach i ma wywalone bo mu szef tak kazał ,a szef tyle samo ma pojęcia co i pracownik Żenada !

Dwuchawami smieci z chodnika wdmuchuja na podesty przy wejscich lub na trawniki zamiast je sprzatac.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.