niedziela, 26 września 2021

Medicus - ginekolog

Cześć, chciałabym zapisać się do ginekologa w medicusie, czy może wiecie jak wygląda wizyta prywatnie? Wchodzimy na umówiona godzinę czy trzeba siedzieć czekać w kolejce godzinami? Czy badania wykonują wszystkie na miejscu na NFZ czy trzeba dopłacać?

Chyba jak idziesz prywatnie, to lekarz zleca ci badania prywatne Idż do szpitala na NFZ to dostaniesz na badania bezpłatne.

Idziesz prywatnie to wszystkie badania tez robisz prywatnie

zapisujesz się i mniej więcej podają godzinę;
ale oczywiście jak to w Grajewie zawsze przychodzą panie 3 godz. wcześniej i czatują, która pierwsza wejdzie.. :/
z 4-5 m-cy temu płaciłam chyba 100 zł;

Wizyta kosztuje 150 zł u doktora Gołaszewskiego. Masz wyznaczona godzinę ale przed wejściem do gabinetu musisz najpierw odbyć wywiad z położna nie zależnie od tego czy jesteś w ciąży czy też nie. Lekarz czasami się spóźnia i kolejka jest długa. Umówiona godzina jest tylko orientacyjna. Przychodzisz i zajmujesz kolejkę. Wszystkie badania są robione odpłatnie. Mimo wszystko uważam że warto.

Chodziłam jakiś czas temu do doktora Mazurka. Panie z rejestracji podają numerek i godzinę przyjęcia. Ja zawsze pytałam kto jest przede mną, i tej kolejki pilnowałam. Raz zdążyła mi się sytuacja że Panie wchodzily jak chciały ale szybko to rozwiązałam

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.