niedziela, 26 września 2021

Wywóz psów do lasu

"Państwa" z samochodu niebieskiego o nr BGR 22... proszę o zabranie swojego psa, którego zostawiliście w Kacprowie - inaczej zostanie to zgłoszone na policje.

a to zwierzaki Szok

Jego przywiązać do drzewa i zostawić w lesie. Skurwy.....o nie ma granic. Co ci ludzie wyrzucający psy z jadącego samochodu, zostawiający przywiązane na pastwę losu w lesie czy znęcający się mają w tych łbach?? Zwyrole i nic więcej. Żeby można było publikować zdjęcia i dane takich skur....i, a wymiar kar byłby surowszy, to skończyłoby się to może w końcu.

Ja to bym sam zgłosił od razu sprawę na policję. Szkoda psa bo zgotują mu jeszcze gorszy los a nawet mogą go skatować.

Prosze zglosic nie czekac na ,,pana,pania"bo odbierze osa a po chwili wywiezie w inne miejsce. Kara powinna byc. A psina moze znajdzie nowy lepszy dom

Człowieku zastanów się, każesz zwyrolowi odebrać psa którego sam porzucił? I co z nim potem zrobi? Myślisz że pokocha i nagle zmieni się w człowieka? Utopi w stawie albo łopatą zabije. Dzwon na policję a psa weź i poszukaj nowego domu, bo w schronisku nie lepiej

Tego popapranca przywiazac ba 3 dni i noce w lesie. Niech zobaczy jak to dobrze.

Ps. Zostawili mała miseczkę z wodą i odjechali ... Zdjęcia posiadam auta , psa i miseczki

To dzwoń na policję, pokaż im zdjęcia, które masz, /

Jak rozwinęła się sytuacja?

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.