Powiat Grajewski

"Uczelnie w powiecie"

W dniu 3 kwietnia 2017r. w Zespole Szkół nr 1 w Grajewie z inicjatywy Starostwa Powiatowego w Grajewie, odbyły się Prezentacje Edukacyjno-Doradcze pod hasłem „Uczelnie w powiecie”. Patronat nad przedsięwzięciem objął starosta grajewski Zygmunt Kruszyński.

Celem prezentacji było umożliwienie młodzieży z małych ośrodków powiatowych poznania szerokiej oferty edukacyjnej szkół wyższych, a przede wszystkim stworzenie możliwości bezpośredniej rozmowy z przedstawicielami uczelni, zarówno pracownikami jak i studentami.

Na sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 w Grajewie uczniowie mieli możliwość odwiedzenia kilkunastu stoisk edukacyjnych. Swoje oferty kierowali do nich przedstawiciele: Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży, Uniwersytetu w Białymstoku, Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, Akademii Sztuki Wojennej, Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku, Wyższej Szkoły Gospodarki w Ełku, Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, Wojskowej Akademii Technicznej, Niepaństwowej Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Białymstoku.

Uczelnie przygotowały informatory dla kandydatów na studia, broszury promujące uczelnie, gadżety.

Puchar za najciekawsze stoisko Prezentacji Edukacyjno – Doradczych „Uczelnie w powiecie”, w imieniu starosty grajewskiego Zygmunta Kruszyńskiego, wręczył Dyrektor ZS nr 1 w Grajewie Grzegorz Robert Curyło. Otrzymała go Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie.

 

środa, 22 września 2021

Mówię TAK drodze S16

wtorek, 21 września 2021

XLVII sesja Rady Powiatu Grajewskiego

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.