sobota, 18 września 2021

Przetargi

  • 5 komentarzy
  • 7655 wyświetleń

Toczyłowo: rewitalizacja

Zagospodarowanie terenu turystyczno - wypoczynkowego w miejscowości Toczyłowo w ramach zadania: "Zagospodarowanie terenu turystyczno - wypoczynkowego w miejscowości Toczyłowo"; Nazwa programu: Regionalny Program Operacyjny Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020; Nazwa działania: Działanie 8.6 – Inwestycje na rzecz rozwoju lokalnego; Nazwa funduszu: Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego (EFRR); Typ projektu nr 9: Rewitalizacja małej skali.

Gmina Grajewo
19-200 Grajewo
Komunalna 6

Przedmiot zamówienia stanowią roboty budowlane polegające na zagospodarowaniu terenu turystyczno-wypoczynkowego, na którym brak jest obecnie jakichkolwiek zabudowań czy urządzeń terenowych. Zagospodarowanie dotyczy zmian związanych z budową ogrodzenia, obiektów małej architektury i towarzyszącej im infrastruktury technicznej oraz urządzeń sportowych. Zagospodarowanie działki obejmuje elementy małej architektury: - wiatę z siedziskami i stołem; - osłony toalet oraz kontenerów systemowych na odpadki; - stoły z siedziskami; - palenisko z przeznaczeniem na ognisko; - zestawy do zabaw dla dzieci: huśtawka podwójna, huśtawka wagowa, sprężynowiec, zestaw zabawowy, karuzela; - zestawy do ćwiczeń: orbitek, wioślarz, twister/wahadło, prasa nożna + wyciskanie siedząc, biegacz; - ławka parkowa, kosze na śmieci. Ponadto przewidziane jest ogrodzenie oraz boisko do piłki plażowej. 

Cena wybranej oferty/wartość umowy 209805,20
Oferta z najniższą ceną/kosztem 209805,20
 Oferta z najwyższą ceną/kosztem 226320,00
Waluta: PLN

czwartek, 2 września 2021

Powiat Grajewski

czwartek, 2 września 2021

Wymiana poszycia pomostu w Rajgrodzie

Komentarze (5)

W końcu coś w Toczyłowie, wszędzie już chyba są place zabaw, remizy, drogi...

W którym miejscu to ma być

z funduszy rozwoju regionalnego, ok super, a reszta wiosek, gdzie niby cos jest ale to naprawdę pic , jedna huśtawka i zjeżdżalnia, a tu od razu pełne wyposażenia razem z siłownią! ogarnijcie sie albo podzielcie wszystkie wioski po równo, żeby to w każdej było mniej więcej to samo i tyle samo. jak na razie widzę jedynie CHORY PODZIAŁ!

Są wioski ,gdzie nie ma zwykłego placu zabaw.Podatki wszyscy płacą,radni tylko dbają o swoją miejscowości

Są wioski ,gdzie nie ma zwykłego placu zabaw.Podatki wszyscy płacą,radni tylko dbają o swoją miejscowości

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.