Sport

 • 10 komentarzy
 • 62685 wyświetleń

Szkoła pływania WODNIK - zapisy

S z k o ł a  P ł y w a n i a  W O D N I K


Ogłasza nabór 
na zajęcia nauki pływania dla dzieci od lat 5


Z a j ę c i a   o d   w r z e ś n i a   2 0 2 2

 

 

 • Małe grupy pływackie  - dzięki małym grupom (10 - 12 osób) dzieci otrzymują wystarczającą ilość uwagi od instruktora. Taka nauka jest bardziej efektywna!
 • Zaangażowani i wykwalifikowani instruktorzy - pod okiem wykwalifikowanych instruktorów z przygotowaniem pedagogicznym i wieloletnim stażem pracy z dziećmi i młodzieżą pływania,  wkładamy całe serce w naukę pływania dzieci i młodzieży!
 • Poziom pływania idealnie dopasowany - mamy dużo małych grupek pływackich, dlatego łatwo jest nam dopasować dzieci o tym samym poziomie umiejętności.
 • Uczymy przez zabawę - zajęcia prowadzimy w taki sposób aby nawet w trakcie zabawy przemycać ważne i rozwijające ćwiczenia. Pływanie prawidłową techniką działa profilaktycznie na wady postawy i układ ruchu!
 • 60-minutowe zajęcia  - sześćdziesięciominutowe zajęcia, w tym 45 min w wodzie to idealny czas na naukę pływania. Pływanie to ciężka praca i duży wysiłek.
 • Elastyczny grafik - grup jest dużo, a grafik jest elastyczny! Zrobimy wszystko aby rodzice nie mieli problemu z dowozem dzieci na basen.
 • Prawidłowy rozwój organizmu  - systematyczny udział w ćwiczeniach w wodzie wspomaga prawidłowy rozwój organizmu, usprawnia pracę serca i krążenie krwi, kształtuje układ mięśniowy oraz kostno-stawowy.
 • Budujemy sportowe pasje  - nasi podopieczni mogą w bezpieczny i efektywny sposób zdobyć umiejętności pływania oraz doskonalić ją aż do poziomu sportowego i brać udział w wielu zawodach sportowych!
 • Dogodne godziny zajęć  - lekcje nauki i doskonalenia pływania  odbywają się od poniedziałku do piątku w  godz. od 15.15 do 19.15. Możliwość organizacji zajęć również w soboty.
 • Certyfikat  - każdy etap nauki pływania zakończony jest certyfikatem potwierdzającym uzyskane umiejętności.


Szkoła Pływania WODNIK powstała 2 listopada 2015 r. wraz z uruchomieniem Pływalni Miejskiej w Grajewie. Była pierwszą tego typu placówką w mieście. W małych grupach swoje umiejętności pływackie szlifuje ponad 100 dzieci w wieku 5-13 lat z całego powiatu grajewskiego. Założycielem Szkoły i jednocześnie prowadzącym zajęcia jest Krzysztof Wencek, doświadczony nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor pływania oraz ratownik WOPR.

Program Szkoły Pływania WODNIK obejmuje 3 -letni cykl szkolenia, po których każde dziecko nabędzie umiejętności i będzie doskonalić 3 style pływackie - grzbietowy, dowolny (kraul) oraz klasyczny (żabka). W późniejszym etapie, najwytrwalsze i najzdolniejsze dzieci poznają tajniki stylu motylkowego (delfin).  Oczywiście zajęcia pływania nie kończą się po 3 czy 4 latach. Najwięksi zapaleńcy będą mogli uczestniczyć w zawodach sportowych oraz kontynuować zajęcia i  doskonalić swoją technikę pływacką także w późniejszych latach.

Szkoła Pływania WODNIK bierze udział w programie "Umiem Pływać" pod patronatem Ministerstwa Sportu i Polskiego Związku Pływackiego oraz w ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-promocyjnej wspierającą naukę pływania – Kinder + Sport "Radość z Pływania".


Informacje i zapisy:  
Krzysztof Wencek  tel. 664 556 562

wodnik.grajewo@gmail.com
https://www.facebook.com/wodnik.grajewo/

Nie czekaj i zapisz swoje dziecko już dziś :)
Z a p r a s z a m y !

 

O b e j r z y j    n a s :
  - Zawody pływackie - Wodnik 2022
  -
Zawody pływackie
  - Szkoła Pływania WODNIK

 

piątek, 30 września 2022

WARMIA II wygrała dwa spotkania

czwartek, 29 września 2022

SP2. "Jesienne biegi" klas VI

Komentarze (10)

Jak najbardziej polecam tę szkołkę. Zajęcia są bardzo dobrze przygotowane, moja corka wraca zawsze radosna i zadowolona. Szybko robi postępy. Widać że pan Krzysztof lubi pracę z dziećmi ale również bardzo solidnie prowadzi zajęcia.

Jaki jest koszt takiego szkolenia? I jak często się spotykacie

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 60 mitut. Koszt 120zl miesiecznie.
Zapraszam

Panie Krzysztofie chętnie zapisałabym syna, ale syn trenuje również piłkę nożną i może powstać taki problem, że treningi będą jednego dnia. Jak rozwiązać taki problem?Syn ma grafik miesięczny, nie są to konkretne powiedzmy dwa dni w tygodniu. Każdy tydzień wygląda inaczej. Czasem ma dwa treningi a czasem nawet cztery. Pozdrawiam

Do Mamy. :Proszę o kontakt telefoniczny. Myślę że znajdziemy jakieś rozwiązanie. Pozdrawiam

W jakich godzinach będą zajęcia jestem zainteresowany ale mieszkamy poza Grajewem z góry dziękuję za odpowiedź

Dlaczego szkoły w ramach wychowania fizycznego tak rzadko korzystają z basenu? Dlaczego na tych zajeciach nie uczy sie dzieci pływać ?

Może jakieś nowe opinie ? Te są sprzed 5 lat . Może coś się zmieniło ?

Czy można zapisac dziecko prawie 6 letnie jeszcze na zajecia z pływania? Czy grupy zostały juz utworzone?

P. Anno. Rekrutacja trwa a więc jeszcze grupy nie zostały utworzone. Zachęcam do kontaktu :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.