poniedziałek, 3 października 2022

Sport

 • 10 komentarzy
 • 62826 wyświetleń

Szkoła pływania WODNIK - zapisy

S z k o ł a  P ł y w a n i a  W O D N I K


Ogłasza nabór 
na zajęcia nauki pływania dla dzieci od lat 5


Z a j ę c i a   o d   w r z e ś n i a   2 0 2 2

 

 

 • Małe grupy pływackie  - dzięki małym grupom (10 - 12 osób) dzieci otrzymują wystarczającą ilość uwagi od instruktora. Taka nauka jest bardziej efektywna!
 • Zaangażowani i wykwalifikowani instruktorzy - pod okiem wykwalifikowanych instruktorów z przygotowaniem pedagogicznym i wieloletnim stażem pracy z dziećmi i młodzieżą pływania,  wkładamy całe serce w naukę pływania dzieci i młodzieży!
 • Poziom pływania idealnie dopasowany - mamy dużo małych grupek pływackich, dlatego łatwo jest nam dopasować dzieci o tym samym poziomie umiejętności.
 • Uczymy przez zabawę - zajęcia prowadzimy w taki sposób aby nawet w trakcie zabawy przemycać ważne i rozwijające ćwiczenia. Pływanie prawidłową techniką działa profilaktycznie na wady postawy i układ ruchu!
 • 60-minutowe zajęcia  - sześćdziesięciominutowe zajęcia, w tym 45 min w wodzie to idealny czas na naukę pływania. Pływanie to ciężka praca i duży wysiłek.
 • Elastyczny grafik - grup jest dużo, a grafik jest elastyczny! Zrobimy wszystko aby rodzice nie mieli problemu z dowozem dzieci na basen.
 • Prawidłowy rozwój organizmu  - systematyczny udział w ćwiczeniach w wodzie wspomaga prawidłowy rozwój organizmu, usprawnia pracę serca i krążenie krwi, kształtuje układ mięśniowy oraz kostno-stawowy.
 • Budujemy sportowe pasje  - nasi podopieczni mogą w bezpieczny i efektywny sposób zdobyć umiejętności pływania oraz doskonalić ją aż do poziomu sportowego i brać udział w wielu zawodach sportowych!
 • Dogodne godziny zajęć  - lekcje nauki i doskonalenia pływania  odbywają się od poniedziałku do piątku w  godz. od 15.15 do 19.15. Możliwość organizacji zajęć również w soboty.
 • Certyfikat  - każdy etap nauki pływania zakończony jest certyfikatem potwierdzającym uzyskane umiejętności.


Szkoła Pływania WODNIK powstała 2 listopada 2015 r. wraz z uruchomieniem Pływalni Miejskiej w Grajewie. Była pierwszą tego typu placówką w mieście. W małych grupach swoje umiejętności pływackie szlifuje ponad 100 dzieci w wieku 5-13 lat z całego powiatu grajewskiego. Założycielem Szkoły i jednocześnie prowadzącym zajęcia jest Krzysztof Wencek, doświadczony nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor pływania oraz ratownik WOPR.

Program Szkoły Pływania WODNIK obejmuje 3 -letni cykl szkolenia, po których każde dziecko nabędzie umiejętności i będzie doskonalić 3 style pływackie - grzbietowy, dowolny (kraul) oraz klasyczny (żabka). W późniejszym etapie, najwytrwalsze i najzdolniejsze dzieci poznają tajniki stylu motylkowego (delfin).  Oczywiście zajęcia pływania nie kończą się po 3 czy 4 latach. Najwięksi zapaleńcy będą mogli uczestniczyć w zawodach sportowych oraz kontynuować zajęcia i  doskonalić swoją technikę pływacką także w późniejszych latach.

Szkoła Pływania WODNIK bierze udział w programie "Umiem Pływać" pod patronatem Ministerstwa Sportu i Polskiego Związku Pływackiego oraz w ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-promocyjnej wspierającą naukę pływania – Kinder + Sport "Radość z Pływania".


Informacje i zapisy:  
Krzysztof Wencek  tel. 664 556 562

wodnik.grajewo@gmail.com
https://www.facebook.com/wodnik.grajewo/

Nie czekaj i zapisz swoje dziecko już dziś :)
Z a p r a s z a m y !

 

O b e j r z y j    n a s :
  - Zawody pływackie - Wodnik 2022
  -
Zawody pływackie
  - Szkoła Pływania WODNIK

 

niedziela, 2 października 2022

Warmia - Krypnianka Krypno 4:2

Komentarze (10)

Jak najbardziej polecam tę szkołkę. Zajęcia są bardzo dobrze przygotowane, moja corka wraca zawsze radosna i zadowolona. Szybko robi postępy. Widać że pan Krzysztof lubi pracę z dziećmi ale również bardzo solidnie prowadzi zajęcia.

Jaki jest koszt takiego szkolenia? I jak często się spotykacie

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 60 mitut. Koszt 120zl miesiecznie.
Zapraszam

Panie Krzysztofie chętnie zapisałabym syna, ale syn trenuje również piłkę nożną i może powstać taki problem, że treningi będą jednego dnia. Jak rozwiązać taki problem?Syn ma grafik miesięczny, nie są to konkretne powiedzmy dwa dni w tygodniu. Każdy tydzień wygląda inaczej. Czasem ma dwa treningi a czasem nawet cztery. Pozdrawiam

Do Mamy. :Proszę o kontakt telefoniczny. Myślę że znajdziemy jakieś rozwiązanie. Pozdrawiam

W jakich godzinach będą zajęcia jestem zainteresowany ale mieszkamy poza Grajewem z góry dziękuję za odpowiedź

Dlaczego szkoły w ramach wychowania fizycznego tak rzadko korzystają z basenu? Dlaczego na tych zajeciach nie uczy sie dzieci pływać ?

Może jakieś nowe opinie ? Te są sprzed 5 lat . Może coś się zmieniło ?

Czy można zapisac dziecko prawie 6 letnie jeszcze na zajecia z pływania? Czy grupy zostały juz utworzone?

P. Anno. Rekrutacja trwa a więc jeszcze grupy nie zostały utworzone. Zachęcam do kontaktu :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.