Gmina Grajewo

Spotkanie w Wojewodzinie (11 X)

 
 
 
 
 
Dyskusyjne Forum Kultury to cykl spotkań ludzi związanych z kulturą i edukacją, którego celem jest dyskusja na temat bieżących problemów środowiska. 
Najbliższe Dyskusyjne Forum Kultury będzie dotyczyło animacji Świetlic Wiejskich. W większości gmin dostępne są budynki świetlic, wiele z nich jest wykorzystywana na ważne dla społeczności lokalnych działania kulturalne.
 
Jak animować życie świetlic wiejskich, skąd wziąć na ich utrzymanie, kadrę instruktorską, jakie działania w nich realizować, jak rozpocząć działalność świetlicy, jak sprawić, by dobrze działała? Na te wszystkie pytania postara się odpowiedzieć grupa osób z powodzeniem prowadząca świetlice wiejskie w różnych gminach naszego województwa.
Na pierwszą dyskusję – o konkretnych, lokalnych problemach – zapraszamy 17 października w godz. 11:00-12:30, do Świetlicy Wiejskiej w Wojewodzinie
Adres: Wojewodzin 2
19-200 Grajewo
 
Paneliści:
Stanisław Szleter – Wójt Gminy Grajewo
Cezary Jan Mielko – dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Białymstoku
Lila Wyszkowska – animator kultury, plastyk
Marcin Sekściński – Dyrektor Centrum Kultury Gminy Kolno

środa, 8 marca 2023

Życzenia z okazji Dnia Sołtysa

piątek, 3 marca 2023

Ogłoszenie Gminy Grajewo

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.