piątek, 27 stycznia 2023

Z kraju i ze świata

  • 1 komentarzy
  • 2553 wyświetleń

Seria wypadków rządzących

W Oświęcimiu tuż przed godz. 19 doszło do wypadku samochodu, w którym jechała Beata Szydło. Premier jest potłuczona, przechodzi rutynowe badania w szpitalu w Oświęcimiu.

 Z pierwszych relacji wynikało, że kierowca cinquecento wymusił pierwszeństwo wyjeżdżając z drogi podporządkowanej i uderzył wprost w samochód premier. Pojawiła się również wersja, że zarówno samochody rządowe, jak i fiat cinquecento jechały w tym samym kierunku. Kierowca fiata mógł usiłować zjechać na pobocze, gdy zobaczył za sobą pojazd uprzywilejowany, jednak nie zauważył kolejnych samochodów i powrócił na jezdnię, powodując wypadek - opisuje http://wiadomosci.onet.pl/kraj/


Wypadek Szydło nie jest odosobniony. W marcu ubiegłego roku na autostradzie A4 w limuzynie Andrzeja Dudy pękła tylna opona. Z kolei podczas listopadowej wizyty w Izraelu kolumna rządowa z Beatą Szydło uczestniczyła w kolizji na autostradzie w okolicy Jerozolimy. Trzem osobom trzeba było udzielić pomocy medycznej, ale nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. 26 stycznia kolumna samochodów BOR z  Antonim Macierewiczem brała udział w karambolu pod Toruniem.   - onet.pl

Komentarze (1)

Samochody BOR na pewno mają kamery. Jeżeli jest wina młodego powinni natychmiast to udowodnić (prędkość kolumny,sygnały świetlne i dźwiękowe,brak kierunkowskazu) .Jeśli nie udowadniają to coś kombinują. Bo jeżeli samochody nie miały kamerek to jest to zaniedbanie (katastrofa smoleńska,wypadek prezydenta Dudy-dodatkowe zapisy na pewno by pomogły no chyba że były i są niewygodne) A Błaszczak niech nie wyskakuje od razu ze stwierdzeniem o winie tylko niech rzetelnie ocenią dowody. Audi od razu odczytało by prędkość z komputera ale może więcej nie wygrać przetargu... Dodam głosowałem na PIS i mam mieszane uczucia.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.