Powiat Grajewski

  • 6 komentarzy
  • 7988 wyświetleń

Remont mostu w Szymanach

W dniu 9 sierpnia 2016 r. pomiędzy Zarządem Dróg Powiatowych w Grajewie a Zakładem Wielobranżowym Ireneusz Toczyłowski  z Łomży została podpisana umowa na realizację zadania pn.: "Remont bieżący mostu w m. Szymany".

Wartość realizacji zadania to kwota  185 007,01 zł w tym dofinansowanie w wysokości 50% z budżetu Gminy Grajewo. Prace remontowe rozpoczną się niebawem. Planowane zakończenie realizacji zadania zostało przewidziane na październik 2016 r.

W ramach remontu przewiduje się wymianę pomostu drewnianego z ułożeniem nowej nawierzchni z asfaltu lanego oraz antykorozyjne zabezpieczenie dźwigarów nośnych. Bieżący remont mostu jest konieczny w celu zapewnienia funkcjonowania przeprawy drogowej.
Na czas remontu obiekt zostanie zamknięty i wyznaczone będą objazdy.

 

Komentarze (6)

a kiedy będzie pobudowany nowy most, bo remont to nie na długo jest tam bardzo duży ruch. Przez Szymany zrobiono obwodnicę Grajewa. Może tak pobudować taki ładny na w Rybczyźnie, a nie remontować na 1 rok i dalej problem zostanie. Za tyle lat to chyba czas to zrobić a nie tylko ludziom obiecywać.

Za taką kasę, to powinni zrobić nowy most, a nie tylko remont. To chyba jakaś kpina. Ale pewnie czyjaś kieszeń na tym skorzysta.

No to jeśli w tym czasie będzie prowadzony remont mostu w Grajewie, to ogromne korki murowane. A można by w tym czasie zrobić właśnie objazd dla osobówek, a nie wyłączać z ruchu most w Szymanach

A kiedy planują zacząć.

Ludzie co za paranoja żeby kładki nie zrobić do przejścia . GDZIE JEST SOŁTYS I PO CO TAM JEST ?!!!

Do Ania zastanów się co sołtys ma do mostu i kładki to jest w kompetencji władz wyższych ,

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.