środa, 29 marca 2023

Gmina Grajewo

Przedszkole w Rudzie

Pasowania nadszedł czas ...

6 listopada 2017 r. w naszym przedszkolu miało miejsce ważne wydarzenie - "Pasowanie na przedszkolaka". Na uroczystość zostali zaproszeni Rodzice, Pan Stanisław Szleter - Wójt Gminy Grajewo i Pani Renata Żebrowska - Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Rudzie. Przedszkolaki zaprezentowały wspaniały program artystyczny, który przygotowały pod kierunkiem swoich nauczycielek. Następnie dzieci złożyły ślubowanie, a Pani Dyrektor wraz z Panem Wójtem dokonali aktu pasowania. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oznaczające przynależność do przedszkola oraz kuferki z niespodzianką. Przedszkolaki dostały również upominki od Pana Wójta. Po części oficjalnej zaproszono wszystkich na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Był to niezapomniany dzień pełen emocji i miłych wrażeń. Serdecznie dziękujemy gościom za tak liczny udział w tej pierwszej, jakże ważnej dla maluchów przedszkolnej uroczystości.


Gratulujemy przedszkolakom, życzymy im dużo uśmiechu oraz radosnych chwil każdego dnia pobytu w przedszkolu, a rodzicom, by zawsze byli dumni ze swoich pociech!

 

środa, 8 marca 2023

Życzenia z okazji Dnia Sołtysa

piątek, 3 marca 2023

Ogłoszenie Gminy Grajewo

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.