Gmina Grajewo

Pasowanie na przedszkolaka

28 października 2016 roku w Punkcie przedszkolnym w Popowie odbyła się ważna uroczystość dla dzieci - PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyk, zabawy ruchowe i taniec. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem.

Następnie pani Dyrektor Jolanta Samaszko dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka, a pani Iwona Kaczyńska w imieniu pana Wójta Gminy Grajewo pogratulowała i wręczyła prezenty. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania. Po części oficjalnej wszyscy zostali zaproszeni do wspólnego poczęstunku.

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.