Powiat Grajewski

Nowa posadzka w ZDP

Zarząd Dróg Powiatowych w Grajewie zakończył inwestycję  pn.”Remont bieżący posadzki w pomieszczeniu garażowym i warsztatowym Zarządu Dróg Powiatowych w Grajewie”. W dniu 25 września 2017 do siedziby ZDP w Grajewie wpłynęło zgłoszenie odbioru w/w inwestycji. Wykonawcą robót budowlanych było Przedsiębiorstwo Usługowo Transportowe. Całkowita wartość zadania wyniosła 34 440,00 zł i została sfinansowana z budżetu Powiatu Grajewskiego.

Remont polegał na skuciu starej, spękanej posadzki w pomieszczeniu warsztatowym i garażowym, następnie profilowaniu podłoża i wykonaniu posadzki z betonu o grubości 15 cm.

Starosta Powiatu Grajewskiego jest bardzo zadowolony z przeprowadzonych w ZDP prac. „Bardzo cieszy mnie remont garażu, który teraz dzięki położonej w nim posadzce przemysłowej będzie łatwiejszy w utrzymaniu a przede wszystkim nowa nawierzchnia przyjmie większe obciążenia.”

W najbliższym czasie Zarząd Dróg Powiatowych w Grajewie planuje również wymienić bramy w pomieszczeniu garażowym.

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.