Oferty i promocje

Neruchomość w korzystnej cenie

Szukasz pięknego domu z wieloletnimi nasadzeniami w ogrodzie? Wykorzystaj potencjał tej nieruchomości, którą już dziś możesz nabyć w korzystnej cenie.


Dom jednorodzinny położony przy ulicy Przekopka 1 w Grajewie trafi na licytację:  20 czerwca 2023 roku. W atrakcyjnej cenie możesz nabyć nieruchomość z miejscem do prowadzenia działalności gospodarczej tuż przy trasie wylotowej z Grajewa do Ełku.


Dom o powierzchni 141 mkw z mieszkalnym poddaszem to funkcjonalne miejsce do życia dla Twojej rodziny. Na parterze znajduje się przestronna kuchnia z salonem oraz duża łazienka. Z salonu jest wyjście na duży zadaszony taras od południowej strony.  Po murowanych schodkach możesz zejść prosto do ogrodu. Natomiast na poddasze prowadzą dębowe schody. A tam do Twojej dyspozycji jest aż 5 sypialni, 2 łazienki, garderoba oraz mały, zadaszony balkon. 


Budynek jest podpiwniczony. Ma dwa garaże, z czego jeden o powierzchni 50 mkw jest przeznaczony do wykonywania działalności gospodarczej. W piwnicy z osobnym wejściem z zewnątrz można również prowadzić np. działalność usługową. 

Elewacja z klinkieru dodaje całości unikalnego wyglądu. Działka jest ogrodzona i posiada dwie bramy wjazdowe.

Dom znajduje się na dwóch działkach o łącznej powierzchni 0,831 ha. Budynek został zbudowany w 2008 roku.


Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 433 333 zł, czyli 2/3 jej wartości.


Działki o numerze 95/2 oraz 94/2. Księga wieczysta: 23688. Przystępując do licytacji należy wpłacić rękojmię: 65 tys.
Wszelkie informacje i przystąpienie do licytacji u Komornik Grażyny Sosnowskiej, os. Południe 9, 19-200 Grajewo, telefon: 86 272 36 77


Dwa tygodnie przed licytacją mozna oglądać nieruchomość w dni powszednie w godzinach: 9.00-15.00 oraz przeglądać dokumenty w Sądzie Rejonowym w Grajewie.

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.