UWAGA

poniedziałek, 23 maja 2022

Przetargi

  • 8 komentarzy
  • 10493 wyświetleń

Malowanie klatek schodowych

Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Grajewie
malowanie 34 klatek schodowych w budynkach: nr 2,5,7, 8,10 i 47 na osiedlu Południe oraz nr 28 30, 32, 33 i 36 na osiedlu Centrum.

 

Specyfikację Istotnych Warunków Zamówienia można odebrać w siedzibie SML-W, os. Południe 36, w pokoju nr 7 po wpłaceniu 61 zł brutto na konto spółdzielni-

 

 

 

Komentarze (8)

he a to dobre 61 złote ale za co ja sie pytam przecież nikt jeszcze nic nie zarobił a już forse ma płacić to pewnie za te 61 zlote pewnie pare klatek można pomalowac jak będzie kilku zainteresowanych pozdrawiam

Zainteresowany- uważasz,że specyfikacja z zakresem robót spadła z księżyca?ktoś na jej wykonanie musiał poświęcić wiele czasu.Ciekaw jestem czy byłbyś w stanie sam określić zakres robót itp.Więc proszę nie wpisuj złośliwych komentarzy skoro nie jesteś zainteresowany.To jest miła wiadomość dla mieszkańców SMLW.Jeszcze miłej byłoby usłyszeć,że SMLW w pszyszłości podejmie się ułożenia terrakotą posadzek i schodów w wymienionych budynkach.

Znowu "10" a potem mówi się, żeby zrobić elewacje w bloku 11 trzeba podnieść fundusz remontowy. Gdzie tu jest gospodarskie myślenie. Najpierw powinniśmy elewację gdyż tam jest strata m.innymi ciepła . Ale Zarząd Spółdzielni nie wiadomo dlaczego od ponad 30 lat nic nierobi.

piwnice tez trzeba odnowić bo sa okropne...

może w końcu ktoś się zajmie zrobieniem domofonów w bloku 64!

ale blok 64 to nie społdzielnia

A kiedy elewacja w bloku nr 11?

A może byście coś w bloku nr 30 na oś Południe zaczęli robić może jakieś docieplenie podpowiedź taka

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.