Gmina Grajewo

  • 7 komentarzy
  • 6082 wyświetleń

Gmina Grajewo. Stypendia motywacyjne wręczone

W dniu 3 sierpnia 2022 r. w Urzędzie Gminy Grajewo odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów motywacyjnych za szczególne osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2021/2022.

 

 Uhonorowani zostali:
- Rafał Szmigiel - uczeń kl. VIII Szkoły Podstawowej w Wierzbowie,
- Karolina Chrzanowska - uczennica kl. VIII Szkoły Podstawowej w Danówku,
- Aleksandra Szymanowska - uczennica kl. VIII Szkoły Podstawowej w Danówku,
- Karolina Jankowska - uczennica kl. VIII Szkoły Podstawowej w Danówku,
- Filip Wawiórko - uczeń kl. VIII Szkoły Podstawowej w Danówku.

 

Wójt Stanisław Szleter w swoim przemówieniu podkreślił, że "młodych ludzi kształtuje rodzina i szkoła. Dlatego chcieliśmy, żeby na dzisiejszym spotkaniu byli zarówno rodzice jak i uczniowie. Gratuluję wszystkim stypendystom i wierzę, że znalezienie się w gronie najlepszych uczniów naszej gminy będzie motywacją do podejmowania kolejnych edukacyjnych wyzwań. Życzymy sukcesów w kolejnym roku szkolnym, w kolejnym etapie edukacji w szkołach ponadpodstawowych. Otrzymane stypendium jest uhonorowaniem wytrwałej i systematycznej pracy oraz zdobycia wiedzy".


Stypendystom pogratulowali również Jarosław Gromadzki - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wierzbowie oraz Cezary Wądołkowski - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Danówku.

 

Uczniowie, którzy otrzymali stypendium spełnili wymagania określone w „Regulaminie przyznawania stypendiów za wyniki w nauce oraz za osiągnięcia sportowe” stanowiącym załącznik do Uchwały Nr 207/XXXIII/21 Rady Gminy Grajewo z dnia 11 października 2021 r. w sprawie określenia szczegółowych warunków i trybu przyznawania stypendium za wyniki w nauce oraz za osiągnięcia sportowe, tj. posiadali średnią ocen 4,75 i z co najmniej jednego przedmiotu na egzaminie ósmoklasisty uzyskali wynik równy lub większy niż 90%. Dyrektorzy szkół złożyli do Wójta Gminy Grajewo stosowne wnioski.

 

 

poniedziałek, 5 grudnia 2022

Gratulacje - INTERMARCHE

poniedziałek, 28 listopada 2022

Apel o pomoc

Komentarze (7)

Dobra inicjatywa. Gratuluję Gminie i Nagrodzonym.

Super Ola! Gratulacje

Gratulacje dla wszystkich a w szczególnosci dla Filipa brawo!

Gratulacje dla Karoliny i tak trzymaj!

Z SP Białaszewo żaden uczeń nie był nagrodzony ?

Super pomysł! Gratuluję wyróżnionym.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.