piątek, 3 lutego 2023

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 2304 wyświetleń

Dyżury aptek w Grajewie (01.2023)

Komentarze (7)

W oknie jednej z aptek wyczytałem iż dyżury zniesiono wz. z covid.
Ciekawe jaki był argument aby to poczynić?

A która czynna całą noc ???

Warto byłoby ujawnić,które apteki nie świadczą usług na rzecz chorych w wolny dzień by omijać je szerokim łukiem w tygodniu.

I co z tego że podają dyżury jak i tak są pozamykane w danych terminach i trzeba jeździć do Ełku bo tam najbliżej otwarte.

Ciekwe ilu Farmaceutow pracuje w tych aptekach. Tam sa sami sprzedawcy czytajacy to co pisze na opakowaniach. Kto rejstruje takie apteki, gdzie sa farmaceuci po szkolach, to sa sprzedawcy towaru po nazwa Apteka. Kiedy Powiat zrobi porzadek z tymi aptekami ze trzeba jezdzic do Elku lub innych miejscowosci. Zamiast jezdzic do innych miast to dlaczego jedna apteka z prawdziwego zdazenia nie moze byc w Grajewie otwarta 24 godz. na dobe. To jest zadanie dla Powiatu i Miasta.

Państwo w Państwie. Jakie dyżury śmieszne to wszystko. Od czasu Konwid nie ma dyżuru aptek nocnych Świątecznych Weekendowych na posmarowanym Grajewie . Myślę że miastu tak wygodniej i Burmist ma w Nosie że mieszkańcy powiatu muszą jechać rowerem do Ełku.

Nie ma żadnych dyżurów ostatnio wyczytałem że dyżur ma na kolejowej pojechałem i co nici z tego

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.