środa, 8 lutego 2023

Z kraju i ze świata

  • 4 komentarzy
  • 1339 wyświetleń

Demonstracje KOD

Komentarze (4)

obłuda i hipokryzja

od koryta odsunięci to protestują , całe szczęście że już nie wrócą

Sądzę, że zarówno poprzednia koalicja jak i aktualny rząd przypomina sobie o ludziach w momencie wyborów, a kilka dni po wyborach następuje obsadzanie wszystkich stanowisk swoimi ludźmi. Liczy się tylko władza, bo to ona daje pieniądze. Gdyby aktualnemu rządowi zależało na narodzie to zacząłby od realizacji obietnic wyborczych. Do przeprowadzenia „dobrych” zmian takich jak 500 złotych na dziecko, skrócenie wieku emerytalnego, naprawa służby zdrowia nie jest potrzebna rewolucja w Trybunale Konstytucyjnym i łamanie Konstytucji. Te zmiany na pewno są potrzebne, aby po czterech latach rządów, kiedy znowu nie będziemy zadowoleni z rządzących, utrzymać się u władzy, mimo że ludzie nie będą ich już popierać.
Dlatego sądzę, że nie powinniśmy pozwolić, na łamanie konstytucji i jej zmianę, bo za cztery lata możemy już mieć ograniczony wpływ lub nie mieć go w cale, na wybory. Mówiąc kolokwialnie „nie odsuniemy nieudolnej władzy od koryta”. Rząd powinien najpierw pokazać, że potrafi dokonywać dobrych zmian dla każdego obywatela, zjednoczyć a nie dzielić Polaków i po czterech latach zyskać takie poparcie ludzi, aby powtórnie ich wybrali z taką większością, aby zgodnie z konstytucją dokonać jej zmiany. Jakie jest Wasze zdanie?

A w Grajewie wszyscy zadowoleni, zarówno gdy była ciepła woda w kranie przez 8 lat, jak i teraz gdy przedstawiciele beretów pod wodzą napoleonka demontują wszystko, to co złe i to co dobre. Czyżby nie działał instynkt samozachowawczy w myśl "to nie moja tamta wojna, byle nasza wieś spokojna"

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.