Przetargi

Burmistrz Miasta Grajewo

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z zainstalowaniem energooszczędnych opraw ze źródłami typu LED oraz przebudowa istniejących urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie Miasta Grajewo, na podstawie wykonanego przez Wykonawcę projektu wykonawczego. Zakres zamówienia 1. Wykonanie projektu wykonawczego na podstawie Programu Funkcjonalno-Użytkowego, warunków wydanych przez PGE Dystrybucja S.A.

 Projekt wykonawczy należy uzgodnić z Wydziałem Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Grajewo oraz Rejonem Energetycznym Łomża.

 Dostawa urządzeń i roboty budowlano - montażowe 

 Demontaż przestarzałych, energochłonnych opraw oświetleniowych – 1840 szt. i wymiana ich w ilości 1840 szt. na energooszczędne oprawy ze źródłami typu LED. Audyt efektywności energetycznej (zał. Nr 1c) oraz Program Funkcjonalno- Użytkowy (zał. Nr 1a) zakłada możliwość montażu opraw pojedynczych w miejscu opraw zamontowanych na słupie w liczbie mnogiej. W przypadku wymiany opraw na ilość mniejszą niż 1840 szt., lecz nie mniejszą niż 1766 szt. (ilość zgodnie z projektem wykonawczym) projekt wykonawczy winien zawierać projekt fotometryczny dla każdej lokalizacji słupa uzasadniający dobór zmniejszonej ilości opraw.  Dostosowanie przewodów zasilających w wysięgnikach i słupach na których zamontowane są oprawy oświetlenia ulicznego i ich ewentualna wymiana – z uwagi na krótki czas użytkowania (max. do 15 lat) stan techniczny ocenia się na dobry i wymiana przewodów może wystąpić sporadycznie tylko w przypadku złego stanu technicznego. 3) Dostosowanie wysięgników do zawieszenia opraw tylko w przypadku zmniejszenia ilości opraw na słupie - ilość zgodna z projektem wykonawczym.

 Dostosowanie zabezpieczeń opraw lub wymiana ich na nowe izolowane wraz z wkładkami topikowymi - ilość zgodna z projektem wykonawczym

środa, 22 września 2021

URZĄD MIASTA GRAJEWO

czwartek, 2 września 2021

Powiat Grajewski

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.