niedziela, 26 września 2021

Kraj

  • 10 komentarzy
  • 2659 wyświetleń

Bimbrownia zlikwidowana

Bimbrownia zlikwidowana

Białostoccy policjanci zlikwidowali nielegalną bimbrownię. Na miejscu było 20 litrów już gotowego alkoholu oraz 1500 litrów zacieru służącego do jego produkcji, a także 1,5 grama marihuany. To nie pierwsze zatrzymanie do sprawy prowadzonej przez mundurowych zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej. W październiku zarzuty posiadania blisko 100 gramów marihuany oraz 50 gramów amfetaminy i obrotu nimi usłyszał 25-latek z Czarnej Białostockiej. 42-letni właściciel nielegalnej wytwórni alkoholu został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd. 

15. 12.2014 policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową białostockiej komendy zatrzymali 42-letniego mieszkańca Studzianek, który prowadził nielegalną wytwórnię alkoholu. Mężczyzna w pomieszczeniach gospodarczych miał cały osprzęt służący do produkcji wysokoprocentowego trunku. Ponadto gotowe już było 20 litrów alkoholu oraz 1500 litrów zacieru służącego do jego produkcji. 42-latek był kolejnym zatrzymanym do sprawy prowadzonej przez funkcjonariuszy Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową dotyczącej obrotu znacznymi ilościami narkotyków. Na początku października mundurowi zatrzymali innego mężczyznę, który trudnił się handlem środkami odurzającymi. 25-latek miał prawie 100 gramów marihuany i 50 gramów amfetaminy. On już usłyszał zarzuty. Funkcjonariusze ustalili, że także 42-latek może zajmować się procederem narkotykowym jak również produkować nielegalny alkohol. Oprócz osprzętu służącego do produkcji oraz zacieru i samego alkoholu mundurowi zabezpieczyli także 1,5 grama marihuany, wagę elektroniczną oraz inny sprzęt. 42-latek jeszcze dziś usłyszy zarzuty posiadania narkotyków oraz nielegalnego wyrabiania alkoholu. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd. Sprawa jest rozwojowa i niewykluczone są kolejne zatrzymania. – KMP w Białymstoku

środa, 28 grudnia 2016

Przekręt internetowy

poniedziałek, 26 września 2016

Rosną mury nienawiści

Komentarze (10)

PRZECIEŻ IDĄ SWIĘTA

Mundurowi! Dajcie ludziom spokój przed świętami!

Co alkohol ma wspolnego ze Swietami Bozego Narodzenia?

to że każdy normalny polak wypije jakąś flaszkę z najbliższymi

Mundurowi nie tworza prawa. Prawo tworza parlamentarzysci. Do nich miejcie pretensje. Przeciez ktos ich wybiera!

normalny polak: sugerujesz ze Polak to pijak?

wpadł bo robił złej jakości

W innych krajach legalnie można wytwarzać alkohol do własnego użytku.u nas nas na kiermaszach i bazarach można kupić wszelkiego rodzaju nalewki- śliwowicę itp.A one są robione na spirytusie z samogony(bimbru
Ustawa o wychowaniu w trzeźwości uchwalona została za W.Jaruzelskiego- może czas aby to zmienić skoro jesteśmy bliżej Europy?tutaj facet z ilością zacieru chyba przesadził bowiem tyle nie skonsumuje!

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.