Wyniki konkursu MBP

aktualizacja: 2021-05-14 17:21:01     nr wiadomości: 45660     przeczytano: 1353     Ilość komentarzy komentarze: 1

Ogłoszony przez Miejską Bibliotekę Publiczną konkurs „Na tropie literatury – autor i tytuł poszukiwani”, został zorganizowany z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich (23 kwietnia). Jego celem było przede wszystkim zachęcenie do poznania ciekawych i wartościowych utworów, propagowanie czytelnictwa oraz rozbudzanie wyobraźni. Mamy nadzieję, że czytane przez pracowników biblioteki fragmenty tekstów literackich, pomogły zrealizować zamierzone cele.

Dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w zabawie. Liczymy na to, że przyszłe konkursy także będą cieszyć się tak dużym zainteresowaniem.

Poniżej ogłaszamy wyniki konkursu:

I miejsce ex aequo p. Anna Wierzbicka i p. Justyna Modzelewska

II miejsce ex aequo p. Paweł Tydelski, p. Robert Borowiecki, p. Marzena Zyskowska-Perzanowska

III miejsce p. Urszula Buczyńska

Gratulujemy laureatom

Świetny konkurs, doskonała interpretacja tekstów literackich. Słuchałam nagrań z wielką przyjemnością. Gratuluję pozostałym nagrodzonym, jeszcze raz dziękuję organizatorom i... wracam do lektury, bo swój książkowy bon już zrealizowałam.
Napisał: UB dodano: 2021-05-14 18:21:14

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.