• 7 komentarzy
  • 8567 wyświetleń

Wieści z młodej Warmii

Trampkarze młodsi trenera Józefa Matysiewicza pewnie pokonali w ubiegłą sobotę w Białymstoku WŁÓKNIARZA Białystok 3:0. Gorzej wypadli w niedzielę na własnym boisku juniorzy młodsi trenera Wojciecha Kozikowskiego, którzy przegrali z ŁKS 1926  Łomża 2:5. Mecz zaczął się niefortunnie dla naszego zespołu, który już po kwadransie gry przegrywał 0:2. Nasi piłkarze doprowadzili jednak do wyrównania, choć od 25 minuty grali w dziesiątkę po tym, gdy Patryk Olszyński został ukarany przez sędziego czerwoną kartką za kopnięcie rywala bez piłki. W drugiej połowie goście wykorzystali przewagę liczebną swojego zespołu i zdobyli zwycięskie gole.
W najbliższy weekend juniorzy młodsi wyjeżdżają do Białegostoku na swój ostatni mecz w tym sezonie. W sobotę zmierzą się z PIASTEM Białystok. Trampkarzom pozostały do rozegrania jeszcze dwie kolejki spotkań. W sobotę 2 czerwca o 11:00 na boisku przy klubie HADES w Grajewie zespół trenera Matysiewicza podejmie SKRĘ Wizna.