• 11363 wyświetleń

Sukcesy sportowe uczniów SP 2

W dniu 25.05.2019r odbył się Finał Igrzysk Młodzieży w lekkiej atletyce. W zawodach finałowych udział wzięła Dominika Łapszys, która wynikiem 150cm zajęła 4miejsce.
W dniu 5.06.2019r podczas Finału Wojewódzkiego w Lekkiej Atletyce uczniowie SP 2 w Grajewie zdobyli 3 medale. Paweł Małolepszy wygrał skok w dal wynikiem 5,16m natomiast Aleksandra Ziemkiewicz ( 60m ) i Dawid Okulewicz ( 200m ) zakończyli swoje rywalizacje na trzecich miejscach. Ola dodatkowo reprezentowała województwo podlaskie podczas zawodów krajowych Nestle Cup w Warszawie, a 15czerwca w Łodzi weźmie udział w Finale Krajowym Czwartków Lekkoatletycznych.

Na zawodach wojewódzkich bardzo dobrze spisała się także sztafeta chłopców 4x60m, w składzie Patryk Gajowniczek, Paweł Małolepszy, Dawid Okulewicz, Tomasz Wencek. Chłopaki zajęli 4 miejsce, a do medalu zabrakło niewiele bo 0,02sek. - Ze sportowym pozdrowieniem Dąbkowski Przemysław