• 5 komentarzy
  • 10102 wyświetleń

Radomiak - Warmia 1:0

III liga: Radomiak Radom - Warmia Grajewo 1:0 (1:0)

Bez punktów wrócą z Radomia zawodnicy Warmii Grajewo, którzy ulegli 1:0 Radomiakowi. Jedyną bramkę w 12 minucie spotkania zdobył dla gospodarzy Piotr Wlazło.

Komentarze (5)

za to grajewscy chuligani odnieśli kolejne zwycięstwo. tym razem naszą ofiarą padły połączone siły Radiomiaka i Stali Rzeszów, walka po 20 osob, wygrywamy po osmiu minutach. w radomiu tylko broń!
KAMRACI!

hahahahahaha,huliganii?ja nie moge!!!smiech...

ahah Rajgrod rozwalil grajewo jak chcial na ustawce

ale przypał bić sie bez powodu:P kiedyś to rozumialem, ale teraz to przypal taki ze szok, kazdy sie z tego smieje a oni się biją:P lepiej zagrajcie w kapsle:P to juz mniej przypalowe:P

Wydział Gier MZPN zweryfikował wyniki dwóch spotkań z udziałem OKS-u 1945 Olsztyn jako walkowery na niekorzyść rywali - Warmii Grajewo (na boisku 2-2) i Concordii Piotrków Trybunalski (na boisku 0-0). Dzięki takiemu obrotowi sprawy olsztynianie dopisali do swojego dorobku cztery punkty i awansowali na trzecie miejsce w tabeli.

W przypadku Warmii chodzi o zbyt małą liczbę młodzieżowców, zaś w przypadku Concordii o występ nieuprawnionego zawodnika, który powinien pauzować za kartki.

Concordii grożą także walkowery za przegrany 0-1 mecz z Sokołem Aleksandrów Łódzki i zremisowany 0-0 mecz z Dolcanem Ząbki. W tych meczach, podobnie jak w spotkaniu z OKS 1945 Olsztyn, grał Rafał Kubiak, który według protokołów meczowych nie odcierpiał kary za 10 żółtych kartek.