Poszukujemy handlowca

aktualizacja: 2021-05-18 08:35:38     nr wiadomości: 45629     przeczytano: 3848     Ilość komentarzy komentarze: 0

   Firma Szczuka zatrudni handlowca sprzedaży mobilnej, sprzedaż produktów firmy DeLaval.

Opis stanowiska:
·        Poszukiwanie nowych Klientów
·        Budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych kontaktów z klientami
·        Realizowanie planów sprzedaży

·        Teren do obsługi - okolice Grajewa i Augustowa

Oczekujemy:
·      Znajomość branży rolniczej

·      Prawo jazdy kat. B (samochód dostawczy, 6m długości)
·       Umiejętność nawiązywania kontaktów
·       Budowanie długotrwałych relacji z klientami
·        Dobra organizacja pracy

Oferujemy:
·        Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
·        Umowę o pracę (pełny etat)
·        Atrakcyjne wynagrodzenie (system prowizyjny)
·        Profesjonalne szkolenia

·        Wsparcie merytoryczne w trakcie wykonywania pracy

Nie zwlekaj, umów się na spotkanie
ZADZWOŃ: 695 145 457
LUB NAPISZ: [email protected]