Oświatowy futsal w Grajewie

aktualizacja: 2009-01-10 15:47:35     nr wiadomości: 8263     przeczytano: 9806     Ilość komentarzy komentarze: 1
OŚWIATOWA PIŁKA W GRAJEWIE

     Z udziałem pięciu drużyn w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie odbyły się III Mistrzostwa Pracowników Oświaty województwa podlaskiego w halowej piłce nożnej. Zawodnicy rywalizowali o puchary ufundowane przez prezesa Zarządu Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Grajewie, a turniej odbywał się pod patronatem burmistrza miasta Krzysztofa Waszkiewicza.
    Zespoły rywalizowały w systemie gry każdy z każdym. Po rozegraniu wszystkich spotkań trzy zespoły miały tę samą ilość punktów a o miejscu w tabeli decydowały zdobyte bramki. Z dziewięcioma punktami pierwsze miejsce zajęła drużyna Mechanika Białystok. Na kolejnych miejscach uplasowali się: Gmina Grajewo, Łomża, Politechnika Białostocka i Nauczyciele Miasto Grajewo.
    Puchary wręczali Waldemar Remfeld – wiceburmistrz miasta, Marek Mołczanowski – przewodniczący Komisji Sportu Rady Miasta i przedstawiciel ZO ZNP Wiesław Jerulank.
                                                                                                                                              WJ

nauczyciele z gwa ostatnie miejsce? w tym prawie sami wuefisci? lol
Napisał: mamdosccp dodano: 2009-01-10 22:53:06

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.