niedziela, 26 września 2021

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 6422 wyświetleń

Nowe karetki dla pogotowia

Nowe karetki dla pogotowia

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego SPZOZ w Łomży (WSPR SPZOZ) otrzymała trzy nowe ambulanse. Koszt zakupu pojazdów wraz z wyposażeniem wyniósł blisko 1,5 mln zł i został dofinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020 (dofinansowanie projektów ze środków unijnych).

Jeden z zakupionych ambulansów trafi do filii łomżyńskiej WSPR w Wysokiem Mazowieckiem, kolejny do Zambrowa, a trzeci pozostanie w pogotowiu w Łomży. Karetki zostaną włączone do systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego po otrzymaniu stosownych zezwoleń. 

 

fot. https://www.wrotapodlasia.pl/

Komentarze (4)

Może wy się przemianujcie na e-podlasie..... bo to już dawno nie grajewo

Ale jak coś się stanie poważnego to takowe karetki spoza Grajewa również mogą się do akcji włączyć, więc takie gadki są raczej nie na miejscu ;) pozdrawiam

z wysokiego czy zambrowa czy z lomzy na pomoc dla grajewa-ktos nie umie liczyc kilometrow-elk,bialystok,monki,augustow-a takie gatki to na d..ie.

Tamte stacje są bardziej doświadczone i większe tak poinformował mnie kolega Łukasz który bardzo dobrze współpracuje ze swoimi kolegami po fachu z grajewa

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.