Mistrzostwa -biegi przełajowe

aktualizacja: 2009-03-18 23:52:46     nr wiadomości: 8827     przeczytano: 9122     Ilość komentarzy komentarze: 1
"Makroregion Młodzików"

Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy klubu LŁKS "Prefbet Śniadowo" Łomża podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w biegach przełajowych rozegranych 14 marca w Zamościu. Spośród 22 klubów województwa podlaskiego i lubelskiego Prefbet okazał się najlepszy zdobywając 42pkt, wyprzedzając tym samym KS Podlasie Białystok (32pkt), a także gospodarza imprezy KS Agros Zamość (28pkt).
Wśród 194 zawodników zgłoszonych do 4 biegów znaleźli się także reprezentanci powiatu grajewskiego (12 młodzików), którzy w znacznym stopniu przyczynili się do tak dużego sukcesu. Indywidualnie najlepiej z nich zaprezentowała się Ewelina Truszkowska, która wywalczyła srebro na dystansie 2500m. Na tym samym dystansie Aneta Gałecka znalazła się tuż za podium. Wśród chłopców najlepiej zaprezentowali się Łępicki Radosław( op. Andrzej Korytkowski) na dystansie 2000m, a także Kamil Zyskowski na dystansie 3000m

Dzięki bardzo dobrej postawie podopiecznych trener zawodników Przemysław Dąbkowski zajął drugie miejsce w klasyfikacji generalnej trenerów z liczbą 18punktów, natomiast na trzecim miejscu uplasował się jego klubowy kolega a zarazem prezes klubu Andrzej Korytkowski. Warto wspomnieć, że powiat grajewski reprezentowali uczniowie PG w Danówku, PG nr 2 w Grajewie, a także Gimnazjum w Wąsoszu.

fajnie tam się biegało ale wywalczyłam drugie miejsce
Napisał: ewelina dodano: 2009-03-22 13:15:52

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.