• 5 komentarzy
  • 10024 wyświetleń

Maratonka biegała w Poznaniu

Maratonka w 9 Maratonie Poznańskim.

Trzech zawodników KS Maratonka 12.10. pokonało trasę największego w Polsce biegu na dystansie 42km195m. W biegu wzięło udział ponad 3000 uczestników. W czasie 3.11.56, poprawiając rekord życiowy przybiegł Janusz Krause co dało wysokie 166miejsce. Mimo kontuzji z czasem 4.01.08 ukończył bieg Krzysztof Drężek.

Z poprawionym rekordem życiowym dystans pokonał Waldemar Szycik (4.06.53), zajmując 8 miejsce w swojej kategorii wśród lekarzy. W listopadzie zawodnicy Maratonki będą reprezentowali Grajewo w Biegu Niepodległości w Warszawie (11.11.08), w grudniu w Półmaratonie w Toruniu (06.12.08) oraz w Biegu Sylwestrowym w Grajewie i Białymstoku.

Zachęcamy do uprawiania sportu i czynnego udziału w zawodach.