wtorek, 16 kwietnia 2024

• 6443 wyświetleń

M.Krymski najlepszy w Sokółce

12.06.2016 r. tenisiści stołowi sekcji tenisa stołowego MOSiR Grajewo startowali w Otwartym Międzynarodowym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Sokółki.

W turnieju tym startowało 54 zawodników z województwa podlaskiego , warmińsko-mazurskiego , Ukrainy i Białorusi. W  grze pojedynczej najlepszym zawodnikiem okazał sie Marek Krymski – MOSiR Grajewo, który w finale 3-1 wygrał z Tyberiuszem Królewiczem – Czarni Olecko.

Wysoką formę zademonstrował jeden z najmłodszych zawodników turnieju - Mateusz Marczykowski – MOSiR Grajewo, który wywalczył 3 miejsce.  W turnieju gry podwójnej 1 miejsce i drugi złoty medal wywalczył M. Krymski wspólnie z T. Królewiczem, którzy  w finale pokonali  3-2 debel sokólski  - Krzysztof Lubecki i Karol Żukowski.

Na miejscach 5-8 gry deblowej uplasowały  się  deble  z Grajewa:    Maciorowski  Krystian i  Marczykowski Mateusz oraz  Maciorowski Michał i Rusłan Gojan /Ukraina/.