Koleżeński Bieg Sylwestrowy

aktualizacja: 2018-12-30 10:29:11     nr wiadomości: 38102     przeczytano: 6421     Ilość komentarzy komentarze: 4

W sobotę po świętach Bożego Narodzenia przy jesiennej pogodzie w Parku Wolności w Grajewie odbył się XIII Koleżeński Bieg Sylwestrowy pod patronatem burmistrza miasta. Udział wzięło blisko sto biegaczek i biegaczy w różnym wieku z woj. podlaskiego i warmińsko – mazurskiego, którzy rywalizowali w kilku kategoriach wiekowych na dystansach od 150 m do ok. 3000 m. Największą popularnością cieszył się bieg integracyjny, w którym wzięli udział zaproszeni goście oraz rodzice i opiekunowie dzieci biorących udział w imprezie. Dla wszystkich była to dobra okazja by poruszać się po kilku dniach świątecznego leniuchowania i spędzić czas na świeżym powietrzu.

 Wśród honorowych starterów nie zabrakło posła na Sejm RP – Kazimierza Gwiazdowskiego, Starosty Powiatu Grajewskiego – Waldemara Remfelda i Przewodniczącej Rady Miasta – Haliny Muryjas – Rząsy.

 Dla wszystkich na mecie były słodkie upominki i napoje. Dodatkowo tez wyróżniono Katarzynę Limberger i Izabelę Randzio za najciekawsze stroje, bo większość biegała w przebraniu. Po Biegu członkowie i sympatycy Klubu Sportowego Maratonka oraz uczestnicy spotkali się przy herbacie, kawie,bigosie i ciastach, by  niejako podsumować miniony dla Klubu rok.

 Organizatorami XIII Koleżeńskiego Biegu Sylwestrowego byli: Klub Sportowy Maratonka Grajewo, Stowarzyszenie „Wiejski Zakątek”, a współorganizatorami: Miasto Grajewo, Gmina Grajewo, MOSiR Grajewo, KP PSP Grajewo i Miejska Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

                                                                                                                                                    WJ

W Y N I K I :

Przedszkolacy i klasy „O”: Zosia Babul (SP 4 Grajewo) i Mikołaj Tarnacki,

Klasy I i II: Maja Ołdakowska (SP 2 Grajewo) i Dominik Mikucki (SP Mieczki),

Klasy III – IV: Zuzanna Cimoch (SP Wierzbowo) i Radosław Żukowski (SP 2 Grajewo),

Klasy V – VI: Natalia Krasińska i Filip Ołdakowski (oboje SP 2 Grajewo),

Klasy VI, VII i gimnazja: Paula Szarnecka i Piotr Szarnecki (oboje SP Danówek).,

Bieg Integracyjny: Klaudia Liniewska (Grajewo).


Bieg główny

Kobiety: 1. Marta Borkowska (Weta Łomża), 2. Katarzyna Limberger (Serduszko Team Ełk), 3. Natalia Pisanko (Prefbet Śniadowo).

Mężczyźni: 1. Przemysław Dąbkowski (Dąbkowski Running Team), 2. Andrzej Godlewski (Biegam dla Zdrowia Borawskie), 3. Krystian Kalinowski (Podlasie Białystok).

 

Szkoda że przed nikt o biegu nie pisał bo gdybym wiedział bym wystartował
Napisał: G. dodano: 2018-12-31 09:46:16

Jak byś wiedział G. to by była wieksza konkurencja dla "swoich' he he :) rozumiesz
Napisał: Prawda na ławę dodano: 2018-12-31 15:05:33

Halinka świetnie wyglądasz
Napisał: Wiem dodano: 2019-01-07 16:44:15

Dziękuję dla A. Godlewskiego za wsparcie !!!!!
Napisał: M. Borawska dodano: 2019-01-09 08:50:36

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.