• 13 komentarzy
  • 16000 wyświetleń

Finał Ligi Piłki Nożnej

PIĄTEK 03.02.2017

W hali sportowo-widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Strażackiej 2 zakończyła się kolejna edycja Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Rozgrywki odbywały się w poniedziałki od godz. 19:00. Tym razem o puchar Solidarności rywalizowało 10 zespołów: Ruda, Luis, Old Boy, Haliszka, Baty, Szpital, Fan Club, Kamińscy,  Solidarność i SASS Sobolewski.

Rozgrywki były prowadzone systemem każdy z każdym. Mecze  trwały po 20 minut bez przerwy. O klasyfikacji końcowej decydowała suma zdobytych punktów, bezpośredni mecz, w ostateczności bilans bramkowy.

Na koniec rozgrywek wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki a dodatkowo dla najlepszego zawodnika, bramkarza i króla strzelców zostały wręczone nagrody indywidualne.