Kultura i rozrywka

Echa wydarzeń w SP 4

Echa wydarzeń w SP 4

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY „KANGUR” 2021  

Za nami kolejna edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "KANGUR” 2021. W tym roku szkolnym - z uwagi na sytuację epidemiczną - w konkursie stacjonarnym wzięli udział tylko uczniowie kl. II - III. 

Wyróżnienia w konkursie w kategorii Żaczek (klasa II) zdobyli:    

 (maksymalnie można uzyskać 105 punktów, laureat ≥ 99,00 pkt; bardzo dobry ≥ 90,00 pkt;  wyróżniony ≥ 67,00 pkt)

  • BARTOSZ KODA kl. II b i GABRIEL KUIZINAS kl. II c

Wyżej wymienionych uczniów do konkursu przygotowały panie: Monika Kuryś  i Anna Gryczkowska. 

Uczniowie za wyróżnienie otrzymali dyplom oraz „Miniaturę Matematyczną” ufundowaną przez Komitet Organizacyjny Konkursu. 

Wyróżnionym uczniom oraz tym, którzy wzięli udział w tej intelektualnej zabawie serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach.

Szkolnym koordynatorem konkursu była p. Joanna Waniewska.

 

MAMY CERTYFIKAT PROGRAMU „TRZYMAJ FORMĘ”

7 czerwca 2021 r. nasza szkoła otrzymała certyfikat potwierdzający udział w XV edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj formę!” w roku szkolnym 2020/2021. Program zorganizowany był przez Państwową Inspekcję Sanitarną we współpracy z Polską Federacją Producentów Żywności. Jego głównym celem była edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej i ich rodzin poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety. Działania podejmowane podczas realizacji programu zwiększyły świadomość uczniów dotyczącą wpływu żywienia i aktywności fizycznej na zdrowie. Szkolnym koordynatorem programu była p. B. Antropik.

 

AKCJA „WYLOSUJ ANIOŁA” 

Uczestniczyliśmy w Ogólnopolskiej akcji „Wylosuj Anioła” polegającej na pisaniu kartek elektronicznych ze słowami wsparcia i życzeniami zdrowia adresowanych do dzieci leczonych onkologicznie. Lęk, ból, niepewność – to wszystko towarzyszy dziecku i jego rodzinie podczas choroby. Kartki od Aniołów pomogą przywrócić im nadzieję, radość i poczucie bezpieczeństwa. Chętni uczniowie na kartkach zamieszczali swoje dane w celu nawiązania dłuższego kontaktu i modlitwy, która nie będzie już taka anonimowa. 

Koordynatorkami akcji były panie Renata Wierzchowska i Dorota Zabłocka - opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariusza.

Dodatkowe informacje na temat tej akcji można znaleźć na facebooku: https://liblink.pl/9C9024t9kp

Więcej: sp4.grajewo.com

Zapraszamy – SP 4 Grajewo

 

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.