Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 8307 wyświetleń

"Człowiek przede wszystkim"

W Komendzie Powiatowej Policji w Grajewie monieccy policjanci wzięli udział w szkoleniu „Człowiek przede wszystkim” zorganizowanym przez Komendę Wojewódzką Policji w Białymstoku oraz Fundację „Multiocalenie”.

08.10 w Komendzie Powiatowej Policji w Grajewie monieccy policjanci wzięli udział w niecodziennym szkoleniu dotyczącym wielokulturowości. Skierowane ono było do funkcjonariuszy wydziału prewencji, pionu kryminalnego oraz wspomagającego. Organizatorem szkolenia była Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku, zaś współudział w przedsięwzięciu wzięła Fundacja „Multiocalenie, która koncentruje się na pomocy cudzoziemcom – osobom dyskryminowanym ze względu na pochodzenie. Mundurowi mogli wysłuchać wykładów między innymi na temat dokumentów jakimi posługują się cudzoziemcy na terenie Polski oraz o różnicach kulturowych w komunikacji bezpośredniej.  – oficer prasowy KPP w Mońkach

 

Komentarze (4)

To może pan burmistrz powinien wziąć udział w tym szkoleniu?

czlowiekiem gardzi czlowieeeek...

Tak się dziwnie składa że ten człowiek nawet nie widział "swego"dzielnicowego.Jak to się ma do "człowiek przede wszystkim"Jeżeli już to tylko słyszy plotki które ktoś wynosi z komendy.

Przygotowanie psów na imigrantów? Widzę tam muzułmańskie symbole. Zniszczą ta Polskę ci zdrajcy z PiS i PO.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.