„Warto rozmawiać” zawieszone

aktualizacja: 2021-04-27 18:45:02     nr wiadomości: 45494     przeczytano: 642     Ilość komentarzy komentarze: 3

Telewizja Polska obstaje przy stanowisku, że ostatni odcinek „Warto rozmawiać” naruszył zasady etyki dziennikarskiej. Redakcja programu nie przyjmuje jednak tego orzeczenia do wiadomości, podkreślając, że zostało ono wydane z pominięciem obowiązujących procedur

12 kwietnia TVP wyemitowała odcinek programu (prowadzi go Jan Pospieszalski), poświęconego walce rządu z pandemią. Zarówno prowadzący, jak i goście wypowiadali się w podobnym tonie: - W rok po ogłoszeniu pandemii, kolejnych falach zarażeń statystyki pokazują, że szczepienia nie spowodowały oczekiwanego zatrzymania choroby, a polityka lockdownów, w tym także zamknięcie służby zdrowia, przynosi fatalne rezultaty – mówił Pospieszalski na początku programu. Na temat wpływu pandemii na gospodarkę i służbę zdrowia dyskutowali w programie epidemiolog, były wiceminister zdrowia dr Zbigniew Hałat, dr Zbigniew Martyka - ordynator oddziału zakaźnego w szpitalu w Dąbrowie Tarnowskiej, alergolog prof. Ryszard Rutkowski, prawnik Piotr Schramm oraz publicysta Tomasz Wróblewski z Warsaw Enterprise Institute.

Odcinek mocno skrytykowała posłanka PiS i członkini Rady Mediów Narodowych Joanna Lichocka. Na Twitterze napisała, że „skandaliczny” jej zdaniem przekaz programu wymaga reakcji Rady. - Na najbliższym posiedzeniu złożę projekt stanowiska RMN w tej sprawie - zapowiedziała. Dodała, że poprosi o wyjaśnienia prezesa TVP, Jacka Kurskiego.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia

Trzeba zdjac cala Telewizje Polsko-kurskiego- bo narusza etykie dzienikarsko, i bedzie spokuj.
Napisał: gorszy szort dodano: 2021-04-29 03:09:12

Po co było kąsać rękę,która karmi?Brawa dla dwójki najbardziej etycznych na świecie ludzi-Jacka Nigdy Nie Kłamię i Nie Szczuję Kurskiego,oraz dla Joanny Fakju Lichockiej.
Napisał: Jacek dodano: 2021-04-29 10:15:56

przecież nadchodzi najbardziej przerażająca fala zombi, to p co luzowanie restrykcji, odmrażanie kraju, brawo Panie Pospieszalski- obnażenie debilizmu zabolało
Napisał: pomroczność dodano: 2021-04-29 12:23:37

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.