Uczniowie wrócą do szkół?

aktualizacja: 2021-04-27 08:29:50     nr wiadomości: 45483     przeczytano: 644     Ilość komentarzy komentarze: 0

Powrót uczniów do szkół zależy od czynników pandemicznych, jeśli dynamika spadkowa się utrzyma, jest szansa na powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej - podkreślił w poniedziałek minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek.

Na pytanie, czy można przypuszczać, że również uczniowie szkół ponadpodstawowych powrócą do zajęć lekcyjnych, powiedział, że to jest realne.

- Mogę przekazać informację, która jest od dawna taka sama. Zarówno panu premierowi, jak i panu ministrowi zdrowia, tak samo jak Ministerstwu Edukacji i Nauki, całemu rządowi, zależy, by uczniowie do nauki stacjonarnej wrócili najszybciej, jak to jest możliwe - podkreślił.

- Widzimy, że trzecia fala powoli odpływa i dynamika spadkowa jest rzeczywiście mocniejsza, mamy więc wielką nadzieję, że właśnie w maju nastąpi powrót do nauki stacjonarnej wszystkich uczniów - dodał minister.

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.