Wieści z Niećkowa

aktualizacja: 2021-04-23 12:22:01     nr wiadomości: 45445     przeczytano: 1774     Ilość komentarzy komentarze: 2

22 kwietnia 2021 roku Komendant Policyjnej Klasy Mundurowej nadinstruktor Dariusz Koniecko wręczył akty mianowania na wyższe stopnie kadetom Zespołu Szkół im. Bolesława Podedwornego w Niećkowie. Dowódcą uroczystości był inspektor Marcin Kozikowski.

Akt mianowania na wyższy stopień to nagroda za bardzo dobre wyniki w nauce, wysoką frekwencję i wzorową postawę kadeta. W związku z panującą pandemią uroczystość miała charakter kameralny, ale jak to podkreślił na wstępie Dyrektor Szkoły Dariusz Koniecko - ilość zaproszonych gości zamieniona została na ich jakość.

W ceremonii udział wzięli: Starosta Grajewski Waldemar Remfeld, Wicestarosta Powiatu Grajewskiego Tomasz Cebeliński, członkowie Zarządu Powiatu Grajewskiego: Maria Gwiazdowska i Sławomir Ginel oraz Przewodniczący Rady Powiatu Grajewskiego Grzegorz Gardocki.

Starosta Grajewski Waldemar Remfeld podczas swojej przemowy życzył uczniom awansów, rozwoju i uporu w dążeniu do celu, a instruktorom klas mundurowych podziękował za zaangażowanie i pasję włożoną w kształcenie młodych kadetów.

Przewodniczący Rady Powiatu Grajewskiego Grzegorz Gardocki, który reprezentował również Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie, mł. insp. Adama Brodowskiego, na ręce Dyrektora ZS w Nićkowie Dariusza Koniecko i opiekuna PKM instruktor Elwiry Kołaczyńskiej-Bogdan przekazał nagrody dla osób, które brały udział w nakręceniu filmu promocyjnego dotyczącego cyberzagrożeń i bezpieczeństwa seniorów. Film ten jest wykorzystywany przez Komendę Powiatową Policji w Grajewie jak i Komendę Wojewódzką Policji w Białymstoku.

 

Dlaczego nazwy stopni przy osobach ich nie posiadających nie są wzięte w cudzysłów?
Napisał: xddd dodano: 2021-04-23 21:36:41

O jakież konkretnie nazwy stopni xddd chodzi?
Napisał: Komentator dodano: 2021-04-23 23:03:21

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.