Zniszczył fajerwerki na festiwalu

aktualizacja: 2019-07-08 10:03:08     nr wiadomości: 39675     przeczytano: 5058     Ilość komentarzy komentarze: 3

KPP Ełk: Zniszczył fajerwerki przez co opóźnił pokaz podczas festiwalu „Ogień i Woda”. Został zatrzymany

Zarzut zniszczenia ładunków pirotechnicznych przeznaczonych na pokaz fajerwerków podczas festiwalu „Ogień i Woda” usłyszał 22-letni mieszkaniec Ełku. Wartość strat została oszacowana na 2.000 zł.  Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Wkrótce odpowie za zniszczenie mienia, za co grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5. Dodatkowo za przebywanie w miejscu nieprzeznaczonym dla publiczności i niewykonanie poleceń porządkowych został ukarany mandatem karny w wysokości 2.000 zł.

Zarzut zniszczenia ładunków pirotechnicznych usłyszał 22-letni mieszkaniec Ełku. Wartość strat została oszacowana na 2.000 zł. Jego chuligański wybryk spowodował opóźnienie pokazów fajerwerków organizowanych w ramach festiwalu „Ogień i Woda”. Jak ustalili policjanci mężczyzna niezauważony wszedł do strefy pirotechnicznej, najprawdopodobniej od strony jeziora, gdzie na wyznaczonym polu znajdowały się punkty z fajerwerkami. 22-latek kompletnie zdemolował kilka boksów składających się z ładunków pirotechnicznych i zespołów zapalczych. Mężczyzna pijąc alkohol powyrywał urządzenia i porozrzucał je na brzegu jeziora. Na szczęście jeszcze przed rozpoczęciem pokazów został zatrzymany przez pracowników ochrony i przekazany policjantom. Okazało się, że był pijany. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało 1,8 promila alkoholu w jego organizmie.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Wkrótce odpowie za zniszczenia mienia, za co grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5. Mężczyzna za przebywanie w miejscu nieprzeznaczonym dla publiczności i niewykonanie poleceń służb porządkowych został ukarany mandatem karnym w wysokości 2.000 zł.

głupek i tyle
Napisał: janek dodano: 2019-07-08 16:01:03

Patologia w Ełku coraz większa
Napisał: John dodano: 2019-07-11 10:54:29

Tak patologia coraz większa z różnych stron przybywa mieszkańcow a pracy nie ma i nie będzie tylko dojazdy do sąsiednich miast ,pozdrawiam Ełk.
Napisał: Pablo dodano: 2019-07-11 21:44:10

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.