Zmiany w lokalach ADM

aktualizacja: 2019-09-09 21:18:10     nr wiadomości: 40145     przeczytano: 7118     Ilość komentarzy komentarze: 7

Nowe instalacje centralnego ogrzewania, elektryczne, ciepłej wody użytkowej poprawią warunki mieszkaniowe lokatorów kamienic przy ulicach: ul. Ełckiej 1, Dolnej 10, 11 i 15. Miejski samorząd przygotowuje niezbędną dokumentację projektową dla inwestycji pn. "Modernizacja energetyczna budynków komunalnych w Grajewie". Dla poszczególnych budynków wielorodzinnych szczegóły zamówienia są różne i obejmują m.in.:

- ul. Ełcka 1: wykonanie projektu wewnętrznej instalacji centralnego ogrzewania wraz z instalacją ciepłej wody użytkowej oraz wymiennikiem dwufunkcyjnym, projektu wymiany instalacji elektrycznej na zgodną z obowiązującymi warunkami technicznymi i normami w całości budynku wraz z lokalami mieszkalnymi, projektu instalacji odgromowej oraz sposobu doposażenia budynku w instalację wentylacji grawitacyjnej;

- ul. Dolna 10: wykonanie projektów budowlano-wykonawczych w tym: termomodernizacji przegród zewnętrznych budynku wraz ze stolarką zewnętrzną, projektu wewnętrznej instalacji centralnego ogrzewania wraz z instalacją ciepłej wody użytkowej oraz wymiennikiem dwufunkcyjnym, projektu wymiany instalacji elektrycznej na zgodną z obowiązującymi warunkami technicznymi i normami w całości budynku wraz z lokalami mieszkalnymi oraz sposobu doposażenia budynku w instalację wentylacji grawitacyjnej; 

- ul. Dolna 11: wykonanie projektów budowlano-wykonawczych w tym: termomodernizacji przegród zewnętrznych budynku wraz ze stolarką zewnętrzną oraz wymianą pokrycia dachu, projektu wewnętrznej instalacji centralnego ogrzewania wraz z instalacją ciepłej wody użytkowej oraz wymiennikiem dwufunkcyjnym, projektu wymiany instalacji elektrycznej na zgodną z obowiązującymi warunkami technicznymi i normami w całości budynku wraz z lokalami mieszkalnymi, projektu instalacji odgromowej oraz sposobu doposażenia budynku w instalację wentylacji grawitacyjnej;

- ul. Dolna 15: wykonanie projektów budowlano-wykonawczych w tym: termomodernizacji przegród zewnętrznych budynku wraz ze stolarką zewnętrzną oraz wymianą pokrycia dachu, projektu wewnętrznej instalacji centralnego ogrzewania wraz z instalacją ciepłej wody użytkowej oraz wymiennikiem dwufunkcyjnym, projektu wymiany instalacji elektrycznej na zgodną z obowiązującymi warunkami technicznymi i normami w całości budynku wraz z lokalami mieszkalnymi, projektu instalacji odgromowej oraz sposobu doposażenia budynku w instalację wentylacji grawitacyjnej.

Dziś w kamienicach mieszka kilkadziesiąt osób. Inwestowanie w mienie komunalne jest niezbędne i konieczne. Dzięki wykonanej dokumentacji będzie można przeprowadzić zaplanowane prace. Przedsięwzięcie wpisane jest w działania związane z rewitalizacją centrum Grajewa.

e-Grajewo.pl

 

A juz w trakcie prac zacznie sie placz i lament ze przez remont jest straszny halas i balagan a po zakonczeniu prac ze czynsz poszedl znacznie w gore.
Napisał: Dzu dodano: 2019-09-09 21:26:33

Kopernika też miało być remontowane obiecanki cacanki a z ludzi idiotow się robi. Za mieszkania które są ruderami płaci się ogromne pieniądze ludzie starają się i na własny koszt poprawiają sobie warunki. Ale nic to nie da jeśli na zewnątrz tynki lecą ludziom na głowy. Jeszcze przed sezonem letnim było ogłoszenie tej samej treści ale o ulicach Kopernika, Elcka, Łazienna. Było wielkie przygotowanie mierzenie mieszkań plany itp. I co ludzie mają nic nie mają puste słowa by zamydlic tylko oczy. A gdzie są pieniądze które były przeznaczone na właśnie ta modernizację. Ogłoszenia nie ma centralnego ogrzewania też ludzie nie mają i jakie warunki posiadali takie posiadają. Śmiechu warte
Napisał: Grajewiak dodano: 2019-09-09 21:42:32

A mi też od tak za darmo wyremontujecie?
Napisał: gucio dodano: 2019-09-10 00:12:18

Centralne ogrzewanie - to dobrze. To może i drzwi samo zamykające się bo jak przyjdzie zima to wszystko ciepło pójdzie do atmosfery i tyle będzie pożytku z ogrzewania. A jeszcze może by tak korytarz oświetlić bo w 11 to można o własne nogi się przewrócić.
Napisał: mieszkaniec dodano: 2019-09-10 20:30:14

do gucio, chcesz zaznac komfortu adm , zapraszam na pilsudskiego 19, wilgoc, myszy , brak umowy [ od dwoch lat], brak zadluzenia , normalni ludzie, czynsz porownywalny z blokami. zero remontu przez lata.budynek posiada wolne 4 mieszkania o tym standardzie. wszystkich chetnych z rodzinami serdecznie zapraszamy
Napisał: w temacie dodano: 2019-09-10 21:20:11

Do w temacie i wszystkich innych oczekujocych za darmo ! Wymagania to się ma i chciało by się mieszkać w pałacach prawda!? To tak może by do pracy się wziąć a nie siedzieć przed domem palić papierosy pić sobie kawkę dłubac pestki i pluć na ulice brud przed domami ! A jak się chce pałaców to trzeba zaciągnąć kredyt i sobie pałac wyremontować tak jak to robi większość ludzi !
Napisał: Barbara dodano: 2019-09-11 09:03:25

Do w temacie i wszystkich innych oczekujocych za darmo ! Wymagania to się ma i chciało by się mieszkać w pałacach prawda!? To tak może by do pracy się wziąć a nie siedzieć przed domem palić papierosy pić sobie kawkę dłubac pestki i pluć na ulice brud przed domami ! A jak się chce pałaców to trzeba zaciągnąć kredyt i sobie pałac wyremontować tak jak to robi większość ludzi !
Napisał: Barbara dodano: 2019-09-11 09:04:30

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.