Zlikwidowali bimbrownię

aktualizacja: 2018-07-11 10:10:38     nr wiadomości: 35771     przeczytano: 3929     Ilość komentarzy komentarze: 2

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Białegostoku zlikwidowali bimbrownię, działającą w lesie w okolicach Gródka (pow. białostocki). W ręce mundurowych wpadło 120 litrów nielegalnego alkoholu oraz aparatura do jego produkcji.

Funkcjonariusze KAS z Podlaskiego Urzędu Celno-Skarbowego ustalili, że w kompleksie leśnym w okolicach Gródka funkcjonuje bimbrownia, w której produkowany jest nielegalny alkohol. Mundurowi wkroczyli na jej teren całkowicie zaskakując nadzorującego produkcję alkoholu 32-letniego mieszkańca gm. Gródek.
Na miejscu funkcjonariusze ujawnili kompletną aparaturę do produkcji bimbru. Oprócz kotłów, pieca, chłodnicy i pojemników na zacier mundurowi zabezpieczyli także 120 litrów gotowego alkoholu o mocy ponad 40%.

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej wszczęli przeciwko mężczyźnie postępowanie karne skarbowe rekwirując nielegalny alkohol oraz zabezpieczając aparaturę do jego produkcji. Bimbrownik odpowie teraz przed sądem. Grozi mu wysoka grzywna.

 

A dlaczego nic nie pisze autor o jakości tego ekologicznego produktu toć po takiej reklamie wzrost obrotów gwarantowany
Napisał: Sołtys dodano: 2018-07-11 17:26:13

Jaka była rynkowa wartość alkohola? Jak znajdziecie marihunaen to zawsze wiadomo je ile to cholerstwo warte.
Napisał: Kokot dodano: 2018-07-11 19:06:09

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.