wtorek, 19 marca 2024

• 11570 wyświetleń

Zawody w zapasach (7 III)

W sobotę 07.03.2020r. odbyły się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików w Zapasach Styl Klasyczny oraz Mini Zapasy Chłopców pod patronatem Burmistrza Miasta Grajewo. W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie rywalizowało 81 młodych zapaśników.

Zawody sędziowali m.in. bracia Alan i Oskar Czyżewscy, którzy obecnie są studentami Politechniki Poznańskiej i przyjechali na jeden dzień z Poznania aby doskonalić swoje umiejętności sędziowskie na naszych zawodach. Otwarcia Mistrzostw oraz późniejszej dekoracji medalistów dokonał Zastępca Burmistrza Miasta Grajewo Pan Maciej Bednarko.
Sędzia główny zawodów Pan Andrzej Lutrzykowski wysoko ocenił poziom zawodów oraz organizację imprezy. Pojedynki młodych zapaśników były bardzo zacięte i emocjonujące.
Duże brawa należą się też rodzicom, którzy licznie zgromadzili się na zawodach, aby wspierać i dopingować swoich małych zapaśników.