• 11724 wyświetleń

Zawody Sportowo-Pożarnicze

MDP Wierzbowo i MDP Ruda na VIII Wojewódzkich Zawodach Sportowo-Pożarniczych

W dniu 22 czerwca 2014 r. w Tykocinie odbyły się VIII Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych województwa podlaskiego. Powiat Grajewski był reprezentowany przez MDP Wierzbowo (kat. dziewcząt) i MDP Ruda (kat. chłopców) z gminy Grajewo.

W klasyfikacji generalnej w kategorii dziewcząt na 8 startujących drużyn MDP Wierzbowo zajęła 7 miejsce. W poszczególnych konkurencjach zawodów drużyna z Wierzbowa zajęła następujące  miejsca:

1) musztra – 2 miejsce

2) rozwinięcie bojowe – 7 miejsce

3) bieg sztafetowy - 6 miejsce

W klasyfikacji generalnej w kategorii chłopców na 6 startujących drużyn MDP Ruda zajęła 2 miejsce. W poszczególnych konkurencjach zawodów drużyna z Rudy zajęła następujące  miejsca: