Zatrzymany z narkotykami

aktualizacja: 2018-03-14 11:25:53     nr wiadomości: 34617     przeczytano: 4654     Ilość komentarzy komentarze: 2

Dzielnicowi z gminy Prostki zatrzymali 21-latka, który miał przy sobie narkotyki. Jest to wynik kontroli miejsca zagrożonego, które jest objęte planem priorytetowym dzielnicowego. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Dzielnicowi z gminy Prostki sprawdzali okolice sklepu w miejscowości Miłusze, gdzie według zgłoszeń mieszkańców dochodzi do niepokojących zachowań młodzieży. Miejsce to objęte jest działaniami dzielnicowego zgodnie z jego planem priorytetowym. Pod sklepem policjanci zauważyli dwóch młodych mężczyzn – jeden z nich pił piwo w miejscu zabronionym. Za to wykroczenie mężczyzna został ukarany mandatem karnym. Drugi z mężczyzn – 21-latek w trakcie interwencji zachowywał się nerwowo i niespokojnie. Kontrola osobista wykazała powód jego niepokoju. W pudełku po papierosach policjanci znaleźli torebki foliowe z suszem roślinnym i białym proszkiem. Mężczyzna twierdził, że narkotyki znalazł podczas spaceru w Ełku.

Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tej sprawy. Jeżeli badania laboratoryjne potwierdzą, że zabezpieczone substancje to środki odurzające mężczyźnie może grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. - informuje KPP w Ełku

 

Niech scigaja i zamykaja pasozytow-pedofilow w kieckach ,a nie drobnych przestepcow !
Napisał: Baba dodano: 2018-03-15 12:47:18

Bardzo dobrze robią.Babo czy chciałabyś aby Twój syn lub córka brali narkotyki?
Napisał: Alina dodano: 2018-03-19 17:59:00

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.