Zatrzymano pijanego kierowcę

aktualizacja: 2017-03-17 12:21:14     nr wiadomości: 31190     przeczytano: 4719     Ilość komentarzy komentarze: 1

16 marca br. tuż po godz. 18.00 na drodze krajowej nr 61 w miejscowości Guty został zatrzymany pijany kierowca. Zgłoszenia dokonał mieszkaniec Grajewa, który na bieżąco współpracował z Policją.

Bezmyślna jazda kierującego samochodem osobowym marki Volkswagen zaniepokoiła innych kierowców. Dzięki zgłoszeniu i współpracy z innymi kierującymi,  policjanci zatrzymali mieszkańca gminy Biała Piska, który był w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. W tej sprawie będą prowadzone czynności w Komendzie Powiatowej Policji w Grajewie – informuje st. sierż. Sylwia Gosiewska, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie.

e-Grajewo.pl

 

Nadchodzi era zakręconych mężczyzn,ostatnio bardzo często czyta się o mężczyznach po spożyciu alkoholu.Panie trzymajcie rękę na pulsie,bo nie wiadomo ,czy twój mąż wróci dzisiaj trzeźwy do domu :)
Napisał: Prometeuszka dodano: 2017-03-20 00:45:45

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.