Zatrzymali pijanego kierowcę

aktualizacja: 2019-02-12 16:27:47     nr wiadomości: 38433     przeczytano: 4635     Ilość komentarzy komentarze: 1

W minioną niedzielę policjanci z grajewskiej "drogówki" zatrzymali 55-letniego, nietrzeźwego kierującego autem. Dodatkowo mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem. Teraz jego nieodpowiedzialnym postępowaniem zajmie się sąd.

W minioną niedzielę tuż po godzinie 12:00 na drodze DK61 na odcinku Toczyłowo - Miecze grajewscy mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej kierującego osobowym citroenem. Policjanci podejrzewali, że jest on pod wpływem alkoholu.  Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości 55-latka  wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna nie posiadał również uprawnień do kierowania pojazdem, gdyż nigdy nie podszedł do egzaminu na prawo jazdy. Teraz jego nieodpowiedzialnym postępowaniem zajmie się Sąd.  

Ostrzegamy, że jazda pod wpływem alkoholu lub jakiegokolwiek innego środka odurzającego stanowi ogromne zagrożenie, nie tylko dla samych kierujących ale także dla innych uczestników ruchu drogowego. - KPP  w Grajewie.

Przeżyć 55 lat i nic nie rozumieć!!
Napisał: Meliorant dodano: 2019-02-13 08:53:38

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.