Zakończenie sezonu pływackiego

aktualizacja: 2019-06-15 18:52:38     nr wiadomości: 39488     przeczytano: 3621     Ilość komentarzy komentarze: 0

13 i 14 czerwca, były ostatnimi dniami zajęć w Szkole  Pływania WODNIK.  Sezon 2018/2019 zakończyliśmy zawodami pływackimi.

Była to doskonała okazja, aby dzieci mogły zaprezentować swoim rodzicom umiejętności pływackie, które zdobyty podczas zajęć. Pokazały  jak aktywnie spędzają czas na pływalni, świetnie się przy tym bawiąc.

 

Dla niektórych był to pierwszy, tak poważny występ. Starsze grupy zaprezentowały  swoje umiejętności na dystansie 50 m, w czterech stylach : w kraulu na piersiach i na grzbiecie, stylu klasycznym oraz motylkowym.  Młodsze grupy rywalizowały na 25 m w stylu grzbietowym oraz kraulu na piersiach. Wielu młodych pływaków  przepłynęło te dystanse bez żadnego problemu udowadniając, że dobrze radzą sobie w wodzie. Mimo, że początki zajęć były trudne i nie obyło się bez łez , to wszyscy jednak przezwyciężyli swój strach i lęk i dzisiaj śmiało mogli zaprezentować swoje umiejętności w wodzie.

 

Po wyczynach dzieci przyszedł moment na wręczenie nagród. Wszyscy otrzymali certyfikaty potwierdzające zdobyte umiejętności pływackie w wybranych stylach wraz ze słodkim upominkiem. Zwycięzcy naszych zawodów  zostali uhonorowani medalami a wszystkie dzieci bez wyjątku upominkiem, które same mogły sobie wylosować w loterii fantowej.

 

Dziękujemy Wam wszystkim za cały rok wspólnej pracy ,a w szczególności dziękujemy rodzicom za zaufanie i wspólny wysiłek w kształtowaniu charakterów Waszych dzieci. Poświęcając cierpliwie czas naszym pociechom możemy z satysfakcją obserwować jak wzrastają.

 

Warto również podsumować ten czas i przekonać się jak było!

Czerwiec jest czasem kiedy robimy podsumowania całego roku naszej aktywności. Czas na krótkie, statystyczne zebranie najważniejszych informacji:

- w okresie wrzesień 2018 - czerwiec 2019 - w zajęciach  z nauki i doskonalenia pływania wzięło udział ponad 150 młodych „wodników” czyli o 20% więcej w stosunku do poprzedniego roku,

- udało nam się utworzyć i utrzymać w sumie 12 grup pływackich,

- w każdej z grup przeprowadziliśmy 72 lekcje nauki pływania, czyli w sumie 864 lekcje !!!

-  na zawodach wręczyliśmy 96 medali i 138 certyfikatów oraz tyle samo upominków w loterii fantowej.

 

Tylko, albo aż tyle!

 

Każdy sukces, zarówno ten organizacyjny i ludzki jest dla nas bardzo ważny, a najważniejsza jest satysfakcja z zrealizowanych celów.

Mamy nadzieję, że wakacje miną Wam spokojnie i bezpiecznie, dając poczucie odpoczynku i siły na kolejne zajęcia z nauki i doskonalenia pływania.

 

Nie zapominajcie, że widzimy się już we wrześniu.
             

Dziękuję wszystkim rodzicom za liczne przybycie na zakończenie roku pływackiego , doping a także za przychylne i motywujące opinie. Już w tej chwili zapraszam dzieci i wspierających ich rodziców do kontynuowania zajęć w przyszłym roku szkolnym.

 

                            Krzysztof Wencek- instruktor pływania

 

Więcej zdjęć na:

https://www.facebook.com/wodnik.grajewo/

 

 

Rozpoczęliśmy  nabór na nowy rok - 2019/ 2020.

Zapisy – tel. 664 556 562

Zapraszamy !!!

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.