Zadbaj o swój zdrowy sen wybierając materace piankowe Hilding Anders!

aktualizacja: 2020-09-08 12:26:53     nr wiadomości: 43340     przeczytano: 318     Ilość komentarzy komentarze: 0

Witalny tryb życia to nie tylko prawidłowa dieta i aktywność fizyczna. Dla zdrowego funkcjonowania organizmu ogromne znaczenie ma również prawidłowe wysypianie się. W jaki sposób zadbać, by przez minimum sześć godzin nie wymykać się z ramion Morfeusza, a rano obudzić się w pełni sił? Co wpływa na komfort podczas nocnego wypoczynku? Wybór odpowiedniego materaca jest kwestią priorytetową w trosce o zdrowy sen.

   

Dlaczego warto wybrać produkty Hilding Anders?

Poszukując idealnego produktu, warto kierować się podstawowymi kwestiami, jakimi są m.in. doświadczenie i renoma firmy. Szwedzkie przedsiębiorstwo Hilding Anders od 1939 roku specjalizuje się w produkcji materacy, są bez wątpienia liderem w branży. Ich wyroby odznaczają się wysoką jakością. Ze względu na sposób wykonania, użycie najlepszych jakościowo materiałów, materace te stały się popularne na całym świecie.

W Polsce znajduje się jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych skandynawskiej marki. Wybór odpowiedniego materaca zależy od osobistych preferencji, oczekiwań i potrzeb.

W szerokim asortymencie firmy Hilding znajdują się materace piankowe, które są wykonane z lekkiego surowca, charakteryzują się wysokim poziomem elastyczności, dostosowują się do kształtu ciała. Dostępne są również materace sprężynowe w formule multipocket i interactive.

Niezależnie od wyboru modelu, poziomu twardości, rodzaju materiałów, z których zostały wykonane, wszystkie produkty odznaczają się wysokim standardem i poziomem bezpieczeństwa, potwierdzonym licznymi atestami. Bogaty wybór to gwarancja dobrania odpowiedniego typu dla klientów w każdym wieku. W ofercie znajdują się także materace medyczne oraz dedykowane najmłodszym użytkownikom zatwierdzone przez Instytut Matki i Dziecka.

   

Nowoczesne modele materacy - oferta Sleepmed

Renomowane przedsiębiorstwo Hilding Anders produkuje materace dla dużych sieci (wśród ich klientów znajduje się IKEA, salon Agata Meble), ale współpracuje również z mniejszymi dystrybutorami. Jednym z nich jest Sleepmed, który zasłynął z innowacyjnego podejścia i zastosowania nowoczesnych technologii, by usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających użytkowników.

W oparciu o przetestowane komponenty i użycie nowatorskich rozwiązań stworzono materace, których twardość może być regulowana i dowolnie zmieniana na 4 lub nawet 6 poziomach w ramach jednego modelu. Nasze potrzeby, waga, oczekiwania są zmienne, a materac to zakup na lata, więc to niezwykle przydatny patent! Zmiana powierzchni zapewnia bowiem komfort bez potrzeby zakupu nowego elementu wyposażenia sypialni.

Wymienne części wykonane z termoelastycznej pianki, zwiększają możliwości indywidualnego optymalnego dopasowania. Montaż i dostosowanie podłoża do swoich preferencji jest niezwykle łatwy. Uczucie komfortu, odciążenia przez zastosowanie innowacyjnych materiałów, które mają za zadanie podpierać newralgiczne części ciała, zapewnia idealne odprężenie i jest gwarancją zdrowego snu.

*****
Założona w 1939 r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością i skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jensen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla dużych sieci takich jak IKEA, Agata, BRW, jak i również innowacyjnych dystrybutorów takich jak Sleepmed.

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.