Zachowaj Trzeźwy Umysł

aktualizacja: 2017-12-09 18:37:18     nr wiadomości: 33757     przeczytano: 2655     Ilość komentarzy komentarze: 0

Brawo laureaci!

W ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych w Poznaniu zorganizowało konkurs plastyczno-literacki ph. „Na skrzydłach przyjaźni ” dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów. Wśród laureatów konkursu w kategorii szkół podstawowych nagrody otrzymali uczniowie Szkoły Podstawowej w Szczuczynie:
- Julia Milewska, 
- Julia Sawicka,

- Rafał Bogdan;
oraz w kategorii gimnazjów:
- Agata Chrostowska,
- Julia Witkowska,
- Karolina Zabielska,

- Martyna Zielińska;
wszyscy z Publiczngo Gimnazjum w Szczuczynie. 

Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych w Poznaniu w ramach programu Zachowaj Trzeźwy Umysł przyznało Certyfikaty za promowanie profilaktyki wśród lokalnej społeczności i wdzięczność za zaangażowanie w realizację XVII edycji ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej  Urzędowi  Miejskiemu w Szczuczynie oraz Koordynatorowi konkursu na terenie Gminy Szczuczyn Januszowi Marcinkiewicz.  Krystyna Zdańkowska Przewodnicząca  Komisji podziękowała opiekunom : Ewie Dobrzyckiej i Krystynie Niedźwiedziej za opiekę nad  realizacją  kampanii na terenie szkół . 

Nagrody zostały wręczone na posiedzeniu Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, które odbyło się w Centrum Kultury w Szczuczynie w czwartek 7 grudnia 2017 r. 

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.