Zabawa andrzejkowa w SP2

aktualizacja: 2019-11-30 13:24:46     nr wiadomości: 40874     przeczytano: 2840     Ilość komentarzy komentarze: 1

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, uczą kreatywności, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji.                                                                          

W Szkole Podstawowej nr 2 w Grajewie w dniach 27 i 28 listopada odbyła się zabawa andrzejkowa, która przebiegała w atmosferze wróżb i magii. Dzieci z klas I -III bawiły się na sali gimnastycznej, gdzie doskonałą zabawę przygotowali im uczniowie z Samorządu Uczniowskiego. Dzieci mogły wyczytać z kart,  jaka czeka ich przyszłość, jak na imię będzie miała przyszła sympatia, jaki zawód zdobędą w przyszłości. Zabawę uświetniły przeboje muzyczne, do których  tańczyły i bawiły się dzieci wspólnie z koleżankami z klas starszych.           

W klasach czekał na dzieci słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Radości oraz uśmiechu było wiele. Wszyscy z utęsknieniem czekają już na następny  andrzejkowy bal. Dzieci zadowolone wróciły do domów oraz pełne wiary, że spełni im się to, co wywróżyły sobie tego magicznego dnia.

 

Szkoda ,że P dyrektor dla starszych dzieci nie zrobiła Andrzejek 😔
Napisał: Mama dodano: 2019-12-03 17:41:17

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.