Z wizytą w „Kole Fortuny”

aktualizacja: 2019-03-20 17:29:53     nr wiadomości: 38755     przeczytano: 3066     Ilość komentarzy komentarze: 1

Dnia 18 marca 2019 r. po raz drugi uczniowie z Zespołu Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Szczuczynie uczestniczyli w nagraniach popularnego teleturnieju „KOŁO FORTUNY”. Towarzyszyła im kl. VIII a ze Szkoły Podstawowej w Szczuczynie wraz z wychowawczynią – Panią Beatą Baranowską i Panią Jolantą Szurną. 


Mieliśmy okazję dokładniej poznać pracę kierownika planu, operatorów, dźwiękowców i asystentów oraz posłuchać na żywo piosenek w wykonaniu Rafała Brzozowskiego. Czasami pewne części nagrań trzeba powtarzać. Rekompensatą za wysiłek było wspólne zdjęcie z prowadzącymi teleturniej: Izabellą Krzan i Rafałem Brzozowskim. W jednym z odcinków będą goście specjalni (nie możemy zdradzić, kto) i znamy już zwycięzców czterech odcinków. Jako widzów teleturnieju będzie nas można zobaczyć w Poniedziałek Wielkanocny. - informują uczestnicy wyjazdu i opiekunowie

 

fajny pomysł z tym wyjazdem.brawo
Napisał: ja dodano: 2019-03-26 11:24:55

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.